З подарунками до Седнева

Багаторічна плідна співпраця Товариства «Чернігівське земляцтво» та Національної спілки художників України презентувала мешканцям Чернігівщини та й українцям, загалом, вже кілька десятків заходів в межах свята «Седнівська осінь».

На превеликий жаль пандемія Covid-19 та повномасштабне вторгнення рф на територію України стали на заваді проведення велелюдних заходів. Але дружба триває пропри всі негаразди. І от, днями нечисленна делегація прибула до Седнева з численними подарунками. Голова Національної спілки художників України Костянтин Чернявський та голова молодіжного відділення Чернігівського земляцтва Валерій Демченко привезли до Садиби родини Лизогубів спеціальний подарунок, який був виготовлений у доповнення до нових виставок Садиби.

Стендова виставка «Седнів. Лизогуби. Гетьманство» поповнилась чудовим витвором – скульптурою«Трофеї», авторства Дмитра Войтовича та Артема Чуєнка.

За ініціативи спілки художників Садибі родини Лизогубів також подаровано ескіз-макети тих скульптур, які розміщені на території в оригіналі.

Відео-запис можна переглянути на сторінці «Седнів. Літопис» у Facebook за посиланням:

https://www.facebook.com/share/v/3jPp6766AXVt4hBA/

Валерій ДЕМЧЕНКО, Андрій КУРДАНОВ

Опубліковано у На Чернігівщині, У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.