З турботою про охорону здоров’я мешканців району

Сьогодні, 5 березня,  у Сосницькій районній державній адміністрації відбулось засідання «круглого столу» з питання надання медичних послуг населенню Сосницького району в умовах реформування медичної галузі.

На засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Олег Максименко, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, Сосницький селищний голова Андрій Портний, генеральний директор комунального некомерційного (КНП) «Сосницька ЦРЛ» Галина Яковець, представники цього колективу, районної державної адміністрації, селищної ради, засобів масової інформації.

Про надання медичних послуг в умовах реформування медичної галузі під час засідання доповідала генеральний директор КНП «Сосницька ЦРЛ» Галина Яковець. Свої думки з цього питання висловили голова райдержадміністрації Олег Максименко, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк та Сосницький селищний голова Андрій Портний.

Під час обговорення порушувалися питання щодо розроблення районної та селищної програми підтримки медичного закладу для створення умов для надання якісних медичних послуг населенню; питання щодо оптимізації приміщення центральної районної лікарні; про опалення приміщень центральної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги; про співфінансування медичних закладів у сільській місцевості за рахунок коштів районного та місцевого бюджетів. Найбільш хвилюючим та болючим для присутніх було питання скорочення 64 медичних працівників.

За результатами проведеного засідання «круглого столу» були прийняті невідкладні рішення щодо фінансової підтримки центральної районної лікарні та Центру ПМСД з боку районного та селищного бюджету.

Джерело: Сосницька районна державна адміністрація

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.