З турботою про майбутнє покоління українців

8 червня в Прилуцькому обласному будинку дитини «Надія» відбулася традиційна зустріч членів Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва. На сьогодні в будинку дитини знаходиться більше 100 малюків від народження до 6 років. 

Очільником делегації стала Євгенія Анатолівна Макаренко – професор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, куратор «Молодіжної фундації ЮНЕСКО». Саме вона згуртувала до цієї поїздки студентів, викладачів і просто небайдужих з Інституту міжнародних відносин, які вже понад 16 років поспіль підтримують цей будинок. Цього разу малюкам закупили та передали багато дитячого одягу, іграшок, ласощів і черешні.

Останні 19 років колектив будинку «Надія» очолюєте Надія Іванівна Ющенко. Саме їй було передано святкову адресу від голови Прилуцького відділення земляцтва Павла Олександровича Кривоноса з поздоровленнями, побажаннями та подякою всьому трудовому колективу «Надії» за вагомий внесок у справу виховання та лікування дітей, турботу про них.

Сподіваємося, що наша співпраця і надалі буде злагодженою, дружньою та спільною турботою про майбутнє покоління українців.

Людмила ТИМОФІЄВА

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.