Загарбники не очікували, що у Чернігові дадуть такий бій

«Як з Чернігівщини вибили ворога? Загарбники не очікували, що тут їм дадуть такий бій. Чернігів дуже згуртувався. Ми йшли містом, а люди підходили нас обіймати, цікавилися, чого ми потребуємо, несли їжу, речі, сигарети. Наскільки ж значна роль наших артилеристів! Збройні Сили України вели дуже тяжкі бої, показали свою компетентність. Велику роль мало те, що нас ніхто «палками» не заганяв, ми всі були добровольцями, що йшли захищати Україну», – каже «НАТО», який служить у Силах територіальної оборони ЗСУ.

Тероборонівець Данило, з позивним «НАТО», з перших днів масштабного російського вторгнення долучився до захисту міста. До війни захисник працював керівником департаменту з експорту в компанії, багато подорожував.

– Я ніколи не думав, що буду військовим, що буду тримати зброю у руках. Розумію, що я не Рембо. Але зараз я маю бажання оволодіти тими навичками, які допоможуть зберегти життя оточуючих і своє життя також. Головне для мене зараз – приносити користь Батьківщині, – каже хлопець. – Російська агресія – це неосяжна людська дурість. Вони чинять військові злочини, вбивають невинних людей. Важко таке зрозуміти у ХХІ сторіччі.

«Незважаючи на війну, я залишаюся оптимістом. У моєму підрозділі поруч є люди, які завжди можуть мене підтримати. Побратими не шукають «відмазки», коли зіштовхуються з труднощами, вони шукають шляхи вирішення проблем і їм це вдається, – розповів Данило.

Прес-служба Генерального Штабу Збройних Сил України

Опубліковано у Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.