Закарпаття і Градець Кралове поглиблюють співробітництво

8-10 листопада делегація на чолі з Головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком здійснила візит до Чеської Республіки на запрошення Гетьмана Кралоградецького краю Мартіна Червічка, який також представляє цей край в Сенаті (верхня палата) Парламенту Чехії.

У рамках візиту відбулась двостороння зустріч Володимира Чубірка та Тимчасово повіреного України в Чеській Республіці Віталія Усатого з Мартіном Червічкою, під час якої були обговорені питання міжрегіонального співробітництва, активізації економічної співпраці між Закарпатською областю та Кралоградецьким краєм, надання чеською стороною гуманітарної допомоги, а також питання розвитку культурного співробітництва між двома регіонами.

З метою налагодження ділових контактів між суб’єктами господарювання двох регіонів делегація України відвідала виробничі підприємства Кралоградецького краю, а також провели зустріч з керівництвом регіонального агентства з залучення інвестицій та впровадження інноваційних технологій. Чеська сторона поділилася також досвідом впровадження передових технологій у сфері надання екстреної допомоги громадянам, зокрема з використанням засобів спеціальної авіації.

За повідомленням Посольства України в Чеській Республіці

Опубліковано у В громадських організаціях, Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.