Започаткували співпрацю

4 грудня з робочим візитом у столиці побувала делегація з Довженкового краю, до складу якої увійшли: заступник голови Сосницької районної державної адміністрації Олег Анатолійович Трамана, голова СВК «Зоря» села Шаболтасівка, депутат районної ради Віктор Іванович Іващенко, Шаболтасівський сільський голова Андрій Іванович Ірха та начальник Сосницької дорожньо-експлуатаційної дільниці Леонід Дмитрович Титаренко.

Головною метою візиту було започаткування співпраці з ТОВ «Дніпровська асоціація-К», яке займається розробкою та впровадженням у різних галузях господарської діяльності технологій застосування ферментних препаратів. Адже завдячуючи плідній співпраці підприємства, сучасні біотехнології широко застосовуються у багатьох країнах світу. Тим більше, що ще в 2013 році започаткування такої співпраці підтримав Олег Трамана, який на той час був головою райради, але відомі події відтермінували заплановане.

За попередньою домовленістю, в офісі підприємства нас тепло зустрів Юрій Миколайович Самойленко – генеральний директор підприємства, Герой Соціалістичної Праці, член МГО «Херсонське земляцтво». До сосничан також долучився Олександр Григорович Чуприна – член Сосницького відділення земляцтва – президент Благодійного фонду «О’чаг» та директор створеного в Сосницькому районі ТОВ «Торговий дім «Золотий ліс».

6303C7B6

43C35E9B

Наша зустріч з Юрієм Миколайовичем і головним технологом підприємства Василем Станіславовичем Сокирським тривала майже три години. Юрій Миколайович змістовно розповів допитливим сосничанам про набутий підприємством досвід розробки та впровадження проектів і технологій застосування ферментних препаратів, як в Україні, так і за кордоном. На прохання гостей він особливо зупинився на застосуванні стабілізатора ґрунту при дорожньому будівництві.

6C21ABD5

ED9DE2DD

Щоб краще усвідомити те, що дороги можна будувати значно швидше та дешевше, сосничани переглянули кілька відеофільмів, які були зняті підприємством під час їх будівництва в різних місцях. Після перегляду Леонід Дмитрович висловив своє задоволення побаченим.

Не залишили поза межами цікавості й питання щодо застосування агрозину – стимулятора біоценозу – головного процесу в ґрунті, що визначає його родючість, а також оксизину – стимулятора прискореного розкладання органіки до гумусної маси при переробці гною, посліду, пожнивних залишків, компосту і т.д.

Насамкінець, Віктор Іващенко та Андрій Ірха, які мають намір вже наступного року випробувати стабілізатор ґрунту дорзин, з головним технологом підприємства Василем Сокирським обговорили особливості будівництва доріг у селі Шаболтасівка.

A987209D

Олексій ОРЄХОВИЧ, заступник голови Ради земляцтва

Фото автора

Опубліковано у Співпраця з органами влади, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Започаткували співпрацю

  1. Микола Волощук коментує:

    Чудове започаткування. Воно корисне не тільки для окремо взятого Сосницького району, а й для Чернігівської області взагалі. Добре, що за наявною інформацією Сосниччина перебуває на третьому місті за станом доріг у облаті. Але якщо взяти до уваги наявність багатьох негараздів з дорогами в Сосницькому районі, то що тоді говорити про райони, які мають ще гірші дороги за сосницькі. Крім того, застосування розглянутої технології будівництва доріг дозволяє багатьом поселенням області швидше мати нормальне дорожне покриття вулиць.
    Мені дуже приємно, що нове керівництво району швидко відгукнулося на ініціативу голови земяцького відділення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.