Запрошення на відкриття художньої виставки «Золоте перевесло мистецької династії Саєнків»

Шановні земляки!

20 серпня поточного року виповнилося 120 років від дня народження видатного українського художника Олександра Саєнка.

Олександр Саєнко належить до славної когорти українських митців, які творили духовний фонд нації. Гуманістична спрямованість, новаторський характер і національна означеність творчості поставили його в ряд видатних митців ХХ століття. Сторіччя художника відзначалося 1999 року на міжнародному рівні за рішенням Генеральної конференції ЮНЕСКО як пам’ятна дата календаря цієї організації, а його ім’я внесено до офіційного списку видатних діячів світової культури.

Урочистості з нагоди вшанування пам’яті Олександра Саєнка до 120-річчя від дня народження згідно Постанови Верховної Ради України № 2654–VІІІ «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році» тривають.

Щиро запрошуємо Вас на відкриття художньої виставки «Золоте перевесло мистецької династії Саєнків», яке відбудеться 14 листопада 2019 року о 16.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

З повагою

Ніна САЄНКО, заслужений діяч мистецтв України, засновник Художньо-меморіального музею «Садиба народного художника України Олександра Саєнка»

Опубліковано у Видатні земляки, Запрошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.