Заслужено відзначені

У вчорашньому матеріалі «Принциповість воїна – це продовження принциповості його родини та вчителя» йшлося про те, що з нагоди прийдешнього Дня працівників освіти Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди освітянам, а також сертифікати на отримання премії Глави держави переможцям міжнародних учнівських олімпіад і їхнім наставникам.

Сертифікат на отримання премії Володимир Зеленський вручив і Віктору Лук’яніхіну – бронзовому призеру 53-ї Міжнародноі фізичної олімпіади, яка відбувалася з 10 до 17 липня цього року у столиці Японії – Токіо.

Учителька Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка Наталія Олександрівна Щетиніна, котра навчала фізики Віктора всі 4 роки, нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та отримала сертифікат на отримання премії.

Як вже повідомлялося на земляцькому сайті 20 липня цього року в публікації «Зустріч учасників 53-ї Міжнародної фізичної олімпіади / Meeting of the participants of the 53rd International Physics Olympiad», Віктор Лук‘яніхін – онук Василя Юхимовича Кочубка, активіста Сосницького відділення Чернігівського земляцтва.

Ганна ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Присвяти | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.