Збори Ріпкинського відділення

4 жовтня за участі 11 вихідців з Ріпкинщини відбулися чергові щоквартальні збори Ріпкинського відділення земляцтва. 

На зборах були розглянуті наступні питання порядку денного: 1. Про проведену роботу Ріпкинським відділенням Товариства в 2-3 кварталах 2017 року. 2. Про підготовку до щорічних зборів і оформлення стенду Ріпкинського відділення та наповнення контентом фільму. 3. Про сторінку Ріпкинського відділення у Фейсбуці. 4. Презентація книг Олександра Асадчего «Книга пам’яті селища Радуль Ріпкинського району Чернігівської області» та «Сємєйний архів рода Асадчєвих». 5. Привітання ювілярів.

Володимир Леміш, доповідач по першому питанню, зупинився на зробленому відділенням в зазначеному періоді. Ця інформація була викладена в публікаціях на сайтах відділення та земляцтва, зокрема: «Книга про рідну Ріпкинщину», «Привітали, обговорили, запланували», «Пізнання історії рідного краю», «День села Нові Яриловичі», «На фестивалі в Любечі», «У Ріпках відзначили День селища».

Крім цього, у суботу, 30 вересня, напередодні Дня працівників освіти у приміщенні колишньої школи села Суличівка відбувся педагогічний форум «Зустріч поколінь», присвячений професійному святу. Ініціатори заходу – член Ріпкинського відділення, професор, академік Академії наук вищої освіти України, уродженець села Суличівка Микола Іванович Зубок, випускники та вчителі Суличівської школи.

Олександр Асадчий презентував присутнім землякам дві книги: «Книга пам’яті селища Радуль Ріпкинського району Чернігівської області», яка присвячена  землякам-героям, які загинули у горнилі Другої світової війни та локальних військових конфліктах XX століття  та «Сємєйний архів рода Асадчєвих», які підготував до друку самостійно в результаті копіткої роботи в архівах Чернігова, Києва та Санкт -Петербурга.

Сергій Граб розповів про свято в Любечі та про роботу по допомозі в поповненні експозиції музею «Древній Любеч».

Завершуючи збори, земляки в дружньому колі вітали своїх ювілярів з ювілеєм і ще тривалий час спілкувалися, ділилися спогадами та планами на майбутнє.

Олександр ЛИТВИН

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.