Збори вийшли патріотичного спрямування

30 листопада, в останній день періоду, що був відведений Радою земляцтва для проведення зборів відділень, відбулися збори Борзнянського відділення. 

Вже не перший раз мені доводиться у якості куратора бути на зборах у борзнянців. І щоразу вони проходять у різних місцях і з якоюсь особливістю.

Так було  й на цей раз. Крім власне стандартних питань порядку денного, що був прописаний у рішенні Ради земляцтва, на збори були запрошені керівники  міжнародного благодійного фонду, ветеранського та Сосницького відділень нашого Товариства.

Голова відділення Володимир Леміш, як і завжди, демонструючи слайди, з використанням презентаційного обладнання, ознайомив присутніх з проведеною роботою впродовж січня-листопада 2018 року.

План роботи на наступний рік також виявився насиченим. Наприклад, прийняли рішення провести ряд заходів спільно з Сосницьким відділенням.

Обрали делегатів на земляцьку конференцію, обговорили передплату на газету «Отчий поріг», визначилися з відзначенням  найбільш активних членів відділення, привітали присутніх земляків, котрі нещодавно святкували свої ювілеї, а саме Тетяну Коротенко та Миколу Сивака.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків-членів відділення, що відійшли у вічність, а також земляків, які загинули на українському Донбасі, захищаючи суверенітет, незалежність і цілісність України.

У обговоренні питань порядку денного взяли участь всі присутні на зборах. Виступ кожного мав свою оригінальність. А головне, що у виступах домінував патріотизм. І не тільки на словах, а й до виступу мав місце в конкретних вчинках впродовж року.

 

Враховуючи досвід останніх років війни, один з промовців висловив думку про необхідність включення до шкільної програми предмету «Патріотичне виховання».

Склад відділення поповнився новими земляками, котрим Володимир Леміш вручив посвідчення та значки членів земляцтва. У свою чергу, новоприйняті розповіли про себе, відповіли на запитання. Вони достойні творити добро у складі земляцтва. Адже, наприклад, на рахунку Віктора Скоренка чимало доброчинних справ не лише у рідному селі Велика Доч, а й у Борзнянському районі та за його межами. Віктор Євгенович робить багато для організації допомоги тим, хто відстоює незалежність України в зоні проведення АТО-ООС.

Голова ветеранського відділення Сергій Кудін і заступник голови Сосницького відділення Галина Орєхович  привітали борзнянців з такою важливою подією, як збори, а також поділилися досвідом з роботи своїх відділень, який зацікавив присутніх.

Президент Міжнародного благодійного фонду «Співдружність нації» Валентина Ушакова розповіла про співпрацю з Борзнянським відділенням і подальші можливості її розвитку.

Всі присутні дякували подружжю Тетяни Михайлівни та Миколи Федоровича Коротенків за допомогу Володимиру Лемішу в організації проведення заходи.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Збори відділень, У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.