Збиралися, щоб ще краще працювати на перемогу у війні

Останнього дня січня з традиційним порядком денним відбулася звітна конференція ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво».

Зі звітною доповіддю, що переважно базувалася на інформації наданої відділеннями, виступив голова  Ради земляцтва Віктор Ткаченко (з фрагментами доповіді можна ознайомитися тут).

У доповіді йшлося про благочинну та волонтерську діяльність в умовах широкомасштабної військової агресії Росії проти України, про участь членів земляцтва в територіальній обороні, про героїчний спротив ворогам у гарячих точках війни.

По завершенню доповіді Віктор Ткаченко вручив нагороди Товариства активістам відділень земляцтва, якими відзначена їх робота:

Почесний знак

Ніні Саєнко з Борзнянського відділення;

Нагороду Івана Табірци (посмертно)  з ветеранського відділення отримав  батько сина Героя – Іван Іванович Табірца;

Леоніду Соколову з Новгород-Сіверського відділення;

Почесну грамоту

Володимиру Левченку з Бобровицького відділення;

Валентину Бондаренку з Носівського відділення;

Вікторії Федорченко з Менського відділення»

Лідії Ховрук з Куликівського відділення.

Зі звітом ревізійної комісії Товариства слово мав її голова Олег Проценко.

У ході обговорення доповіді та звіту ревізійної комісії виступили: Микола Засульський – заступник голови Ради, голова Новгород-Сіверського віддділення;  Надія Голота – заступник голови Бобровицького відділення; Андрій Курданов – активіст Чернігівське відділення; Анатолій Карацюба – почесний голова Коропське відділення.

Микола Засульський у виступі розповів про надану допомогу Новгород-Сіверщині, а також про роботу очолюваної Київської торгово-промислової палати.

Надія Голота свій виступ розпочала з того, що розділила громадян України на чотри касти: до першої (найгіршої) віднесла тих, хто виїхав від війни за кордон, до четвертої (найкращої) – таких, як члени Чернігівського земляцтва. Далі Надія Степанівна розповіла про роботу середньої загальноосвітньої школи №297 Святошинського району, в якій вона директор, а також запропонувала визнати роботу земляцтва за минулий рік доброю.

Андрій Курданов  з головою Чернігівської обласної ради ветеранів вручили Віктору Ткаченку відзнаку «Почесний ветеран України».

Анатолій Карацюба розповів про роботи (картини, на яких зафіксовані подвиги українських захисників) активіста відділення, народного художника України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Віктора Ковтуна, за які той відзначений військовими.

Роботу Товариства визнали задовільною, звіт ревізійної комісії затвердили.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.