Землякам-бізнесменам на замітку

Cьогодні, 30 січня,  відбулася зустріч представників бізнес-асоціацій, що входять до Української ради бізнесу, із бізнес-омбудсменом та його заступниками.

Бізнес-омбудсмен — в Україні — посадова особа (з 15 жовтня 2019 – Марчін Свенчицький), що займається захистом інтересів бізнесу перед органами публічної влади як всередині країни, так і за її межами.

Бізнес-омбудсмен виступає інструментом вирішення конфліктів і суперечок між владою і бізнесом, медіатором між державою та бізнес-середовищем. Він діє з метою сприяння прозорості діяльності органів державної влади, запобігання корупційним діянням та/або іншим порушенням законних інтересів підприємців.

Спеціалізації:
– Розгляд скарг бізнесу на державні/підконтрольні державі компанії та чиновників. Скаргу до Ради бізнес-омбудсмена може подати будь-яка фізична або юридична особа, що провадить підприємницьку діяльність в Україні. Бізнес-омбудсмен також може розпочати власне розслідування, якщо дізнається про порушення з будь-яких інших джерел. Бізнес-омбудсмен не розглядає скарги стосовно справ, що знаходяться на судовій стадії чи в арбітражі, щодо справ, які вже розглянуті судом чи арбітражем, а також скарги приватного бізнесу один на одного. Бізнес-омбудсмен також не розглядає скарги, коли сторона, яка зазнала впливу недобросовісної поведінки не вичерпала принаймні одну інстанцію адміністративного оскарження, доступного такій стороні згідно із чинним законодавством та внутрішніми правилами сторони, щодо якої подана скарга;

– Подання рекомендацій щодо системних змін у законодавстві:

– Проведення розслідувань;

– Зв’язки із державними органами.

Юрій ПЕРОГАНИЧ

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.