Земляцтво «Хмельниччина» отримало координаторство

10 липня відбулася урочиста церемонія передачі координаторства СГО  «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» від ГО «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина» до ГО «Земляцтво «Хмельниччина».

Голова земляцтва «Буковина» Валерій Цибух проінформував спільноту про виконану програму дій за період головування та зазначив, що під час координування Асоціацією представники Буковини намагались зробити максимум можливого, щоб познайомити представників всіх регіонів України з містом Чернівці та Чернівецькою областю, продемонстрували потужний потенціал Буковини, познайомити колег з історією та духовною спадщиною області.

Президент СГО «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» Віктор Ткаченко подякували Валерію Цибуху за успішне координування роботою земляцьких організацій України та висловив надію, що досвід буковинців буде плідно використаний колегами з інших регіонів України.

Голова земляцтва «Буковина» урочисто передав булаву земляцького руху – голові земляцтва «Хмельниччина» Михайлу Степановичу Каплуну.

Олександр ШАПКА

Опубліковано у В громадських організаціях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.