Земляки звернулись до Миколи Ляха

Блистівський сільський голова та депутати Блистівської сільської ради Менського району Чернігівщини звернулись до свого московського односельця Миколи Ляха – голови Ради – голови Правління Регіональної громадської організації «Рада земляцтв України».

1646952 1646959

Підставою для звернення став лист українців у Росії до Віктора Януковича, який опублікували Українські Національні Новини (УНН) 20 лютого 2014 року (джерело-http://www.unn.com.ua/uk/news/1307348-list-prezidentu-vid-zemlyatstva-donbasivtsiv-moskvi).

Цей лист також надихнув Василя Чепурного на матеріал у Всеукраїнській тижневій газеті «Сіверщина» під заголовком «Голова Чернігівського земляцтва закликає Януковича заарештувати майданівців» (джерело http://siver.com.ua/news/golova_chernigivskogo_zemljactva_zaklikae_janukovicha_zaareshtuvati_majdanivciv/2014-02-21-14050), що був підставою для моєї публікації на нашому сайті «Бійтеся байдужих» від 30.03.2014 року (https://chz.org.ua/bijtesya-bajduzhyh/#more-773).

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Земляки звернулись до Миколи Ляха

  1. Ковтун Сергій Іванович коментує:

    Молодці блистівці! Я підтримую вашу позицію та вимоги, а тому також направив до Ради змляцтв України в Москві звернення російською мовою ось такого змісту:
    «Добрий день, шановні земляки! Я народився та виріс в Чернігівській області. З 1992 року живу в Києві. Мене, як і більшість українців, цікавить тільки одне питання – чому країна громадянами якої ви є здійснює агресію до сусідньої країни, а ви з цим погоджуєтесь? Я розумію, що для вас зараз батьківщина – це Російська Федерація, але повинна бути і громадянська позиція. З ким ви воюєте? Хто і на якій підставі всіх громадян вашої малої батьківщини записав у фашисти та бандерівці? Почитайте першоджерела і, можливо, вам стане зрозуміло хто є хто. Приїдьте на могили ваших родичів і доведіть їм, що вони спочивають на території зайнятій фашистами. Дякую. Бог вам суддя. Соромно. У всьому ми розберемося самі. Гірко усвідомлювати, що сусід виявився зовсім не сусідом, і брат не братом, а скоріш розбійником. Україна – це самостійна держава. Всі розмови про єдиний народ і т. д. – це розмови і не більше. Ми різні і ми інші. Україна вже ніколи не буде нічиєю, крім Українською – багатою, вільною, європейською. Бажаю миру і процвітання, мудрості і розсудливості вашій новій батьківщині! Прошу нам не допомагати і не заважати в нашому виборі. Нам видніше та краще знати – чого ми хочемо. З надією на взаєморозуміння.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.