Знак дружньої підтримки і єдності

Україна – єдина, і Городнянщина Чернігівської області – її невід’ємна частинка. Це ще раз напередодні Нового 2023 року підтвердили мер Києва Віталій Кличко та депутати Київської міської ради, проголосувавши на сесії за виділення Городнянській громаді два мільйони гривень для підтримки її життєзабезпечення.

Дізнавшись у розмові з міським головою Андрієм Богданом про життя прикордонної громади, її відновлення та необхідність забезпечення подолання всіх можливих викликів, Віталій Кличко виніс пропозицію про фінансову підтримку Городнянської громади на сесію Київської міської ради, і депутати дружно його підтримали.

Напередодні новорічних свят кошти в сумі два мільйона гривень вже надійшли в міський бюджет і стали не тільки святковим подарунком для Городнянщини, а й знаком дружньої підтримки та єдності.

Ми чудово розуміємо, яка нині непроста ситуація в столиці, яку ворог нещадно обстрілює, де нині відбуваються тотальні відключення електроенергії. І на фоні цього бачити й чути проблеми маленьких прикордонних громад і протягувати їм руку допомоги – це свідчення високого патріотизму та людяності, розуміння того, що столиця України і її віддалені регіони – єдине ціле. Мабуть, це одна із складових запоруки незламності та стійкості нашої країни.

Ми щиро вдячні міському голові столиці Віталію Кличку, депутатам Київської міської ради та всім платникам податків міста Києва за таку суттєву і важливу для нас підтримку.

Ці кошти будуть ефективно використані для потреб громади і про їх застосування буде прозвітовано перед Київською міською радою. Дякуємо, друзі, за те, що бачите нас і чуєте і готові підставити своє плече в непростий для країни час.

Світлана БІЛЬСЬКА

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.