Знання молоді – майбутня слава держави!

30 січня в Інституті історії України відбулося підведення підсумків 13-го Всеукраїнського конкурсу анімаційних робіт «Врятувати від забуття».

В складі конкурсної комісії Видатні Українці: Олександр Муратов, Михайло Сидоржевський, Володимир Васенюк, Віталій Корж, Євген Красняков, Тетяна Гайдар, Віктор Женьченко, Олександр Пухкал, Борис Пономаренко.

Серед 800 робіт поданих конкурсній комісії Перше місце отримала робота кіностудії «РАКУРС» із Верхньодніпровська Дніпропетровської області «ЗАЙШЛО СОНЦЕ ЗА ВІКОНЦЕ» (автор Володимир Сідак, керівник – відомий краєзнавець Галина Солдатенко), високу оцінку якій дав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Йорданії Сергій Пасько.

В число кращих робіт також увійшла анімація з Кривоо Рогу «ІВАН ФРАНКО. ЖИТТЯ ТА ТВОРЧІСТЬ» (автор Олександр Матейко, керівники Наталія Горак, Світлана Зарянкіна).

Всім переможцям вручено грошові премії та цінні подарунки. Були привітання і від різних земляцтв. Від МГО «Земляцтва Придніпро’я» нашим переможцям передано ікони Святого Георгія Переможця для гуртків та особисто авторам і керівникам проектів, щоб під покровом святого й надалі перемагали!

Пишаємося своїми земляками! Вдячна засновнику та керівнику Міжнародного благодійного фонду Національної пам’яті України, члену Національної спілки письменників України, першому заступнику голови Ради ГО «Черкаське земляцтво «Шевченків край» у місті Києві» Борису Пономаренку за запрошення на урочисту частину визначного конкурсу.

Слава організаторам! Слава Придніпров’ю! Слава Україні!

Зоя РУЖИН, член Правління МГО «Земляцтво Придніпров’я»

Опубліковано у В громадських організаціях. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.