Зустріч у Козельці

22 травня голова Козелецької райдержадміністрації Сергій Андреєв зустрівся з головою ради Асоціації промисловості, головою Козелецького відділення столичного Чернігівського земляцтва Володимиром Саченком, відомим у районі меценатом, уродженцем смт Козелець, графом Олександром Розумовським, праправнуком гетьмана України Кирила Розумовського, а також групою журналістів державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення», зокрема, заступником головного редактора, автором і ведучою програми «Перспектива» Валентиною Лук’янець і директором творчого об’єднання Валентиною Бондаренко, теж уродженкою смт Козелець.

Мета візиту делегації – познайомитися з новим керівництвом району, створити передачу про перспективу розвитку малих міст.

1713135

Сергій Андреєв дав інтерв’ю для телерадіокомпанії «Всесвітня служба «УТР». Він поінформував про сьогоденні проблеми району, зупинився на планах подальшого його розвитку, зосередив увагу на перспективах розвитку малого та середнього бізнесу. Голова райдержадміністрації запевнив, що готовий надавати підтримку малому та середньому бізнесу, сподіваючись на активну співпрацю щодо розвитку підприємництва в районі, а також працюватиме в напрямку залучення інвесторів, які вкладатимуть кошти у розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів.

«Вирішенню проблем малого та середнього бізнесу повинна приділятися особлива увага, адже в європейських країнах цей сектор найбільш розвинений і має позитивний вплив на суспільно-політичні процеси, розвиток громадянського суспільства та демократії», – наголосив очільник району.

Голова райдержадміністрації також наголосив, що район сільськогосподарський, і він спрямовує свою роботу на те, щоб усі суб’єкти господарської діяльності повинні працювати з метою забезпечення підвищення життєвого рівня населення. Він підкреслив, що місцеві органи державної влади з метою подальшого розвитку підприємств, організацій району не стоятимуть осторонь нагальних питань.

У діловій атмосфері всі учасники зустрічі активно спілкувалися та висловлювали конкретні пропозиції щодо підтримки району. Володимир Саченко висловив надію на взаємну співпрацю, запропонував керівництву району всебічну підтримку заради процвітання рідної Козелеччини. Сергій Андреєв підтримав ідею Володимира Саченка закріпити членів земляцтва за сільськими радами, що дасть можливість більш краще бути обізнаними з життям територіальних громад, їх запитами і впливати на вирішення проблем. Підводячи підсумки, Сергій Андреєв зазначив, що завжди відкритий для спілкування.

1713115

1714521

Цього ж дня делегація відвідала Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини, Козелецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та господарство ПП «Міклуха».

Людмила СЕНЧЕНКО,

начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Козелецької райдержадміністрації

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.