Зустріч у Сосниці

З Сосницьким районом Чернігівщини пов’язані імена багатьох відомих українців, що є одним з головних чинників, який надихає найбільш свідомих столичних земляків до співпраці щодо надання допомоги Довженковому краю у вирішенні різноманітних проблемних питань.

Не стала виключенням й проблема, що виникла в районі у зв’язку з необхідністю більш широкого використання альтернативних видів енергії при наявності чималих площ розпайованих земель, на яких за десятиліття виросли самосійні ліси.

E95F0263

За цю непросту справу взявся Олександр Чуприна. Запропонований ним бізнес-план схвально сприйняли голова райдержадміністрації Валентин Очередько та його заступник Олег Трамана на нашій зустрічі 25 вересня.

4EA9C6C5

1BA0FB19

Олександр Григорович переконаний, що й на прибраних  від дерев і чагарників площах агрофірмами будуть вирощуватися  такі ж чудові врожаї сільськогосподарських культур, як й на сусідніх полях.

CD2C2D1E

E9E77FB9

А для розміщення майбутнього переробного виробнитва в пригоді може стати база, що  запропонована директором Сосницького хлібокомбінату Олегом Стешенком, яка вже багато років чекає на справжнього господаря.

B358E931

948B3878

992800F1Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у Співпраця з органами влади | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Зустріч у Сосниці

  1. Микола Волощук коментує:

    Чудовий план. Давно знаю Олександра Чуприну, здатного забезпечити виконання запланованого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.