Звернення

Шановні земляки!

З метою можливої співпраці зі столичним Чернігівським земляцтвом повідомляємо про новостворене громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Сєвєр».

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Сєвєр» (Формування) створене за ініціативи патріотично налаштованих соціально активних громадян з числа бійців добровольчого батальйону «Сєвєр», волонтерів та громадських активістів, зареєстроване 20 липня 2015 року рішенням №175 виконкому Чернігівської міської ради, внесене 27 липня 2015 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за кодом 39914043.

Зазначене Формування здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» від 22 червня 2000 року №1835-ІІІ, інших законодавчих і нормативно-правових актів України, рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань охорони громадського порядку та державного кордону, боротьби із злочинністю і адміністративними правопорушеннями. Статутна діяльність Формування розповсюджується на територію області, а по лінії охорони державного кордону – на територію усіх прикордонних районів.

Основний напрямок роботи Формування – здійснення аеромоніторингу та аналіз отриманої в процесі моніторингу інформації.

Головна мета створення Формування – консолідація на законних підставах, патріотів задля укріплення обороноздатності на північних кордонах України, внесення посильного вкладу у забезпечення законності та порядку на території Чернігівської області – регіоні, правопорядок і згуртованість громадян якого прямо впливає на обороноздатність всієї України.

На сьогоднішній день Формування має необхідне для повністю самостійного виконання завдань аеромоніторингу обладнання та оснащення і вже плідно співпрацює у цьому напрямку з прикордонниками. Результати цієї діяльності опрацьовуються та використовуються Чернігівським прикордонним загоном. Учасники Формування беруть участь у спільному патрулюванні окремих прикордонних ділянок. Також налагоджена робота з прикордонниками, які несуть службу на південних адміністративних кордонах.

Ця діяльність Формування отримала підтримку з боку Громадської Ради при адміністрації Державної прикордонної служби України, голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча.

Крім цього, учасники Формування надають активну допомогу у наведенні та дотриманні правопорядку на території зони проведення антитерористичної операції, зокрема на прохання Штабу АТО, Служби безпеки України та голови Луганської облдержадміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації області Георгія Туки.

Задля досягнення наведеної мети учасники Формування планують розвивати свою структуру у трьох напрямах:

– надання допомоги Чернігівському прикордонному загону Північного регіонального управління Держаної прикордонної служби України у пішому і автомобільному патрулюванні кордонів на території Чернігівської області;

– допомога підрозділам МВС України у підтриманні правопорядку на території міста Чернігова та Чернігівської області;

– здійснення контролю за стратегічно важливими об’єктами, розташованими на території області (мости, транспортні шляхи, тощо), прикордонних територій, лісових масивів та водного простору з використанням безпілотних летальних апаратів (БПЛА).

Формуванням планується залучення до своїх лав мешканців Чернігівської області (прикордонних і  внутрішніх районів) шляхом налагодження прямого контакту з керівниками райдержадміністрацій, представниками влади, які відповідають за профілактику надзвичайних подій і цивільний захист населення, керівниками установ та підприємств усіх форм власності. Зокрема, планується довести чисельність напрямку роботи з аеромоніторингу до 100 учасників Формування, а напрямку роботи з підрозділами МВС України в області – до 50 учасників. Виконання цієї роботи буде здійснюватися шляхом проведення зустрічей з колективами, на яких будуть роз’яснюватись позиція Формування, методи та цілі, поставлені його учасниками перед собою, пропонуватися населенню посильно долучатися до укріплення безпеки регіону з метою підняття рівня безпеки життя громадян та безпеки ведення бізнесу, через підтримання стабільності розвитку регіону.

Слава Україні!

З повагою

Юрій ГОРНИЙ, начальник Штабу Формування

Опубліковано у Загальні заходи | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Звернення

  1. Ковтун Сергій Іванович коментує:

    Потрібна ініціатива, і на часі.

  2. Віталій Сергійко коментує:

    Респект!!! Тільки за!!!
    Але так званої “5-ї колони” достатньо! Необхідно її побороти! Хоча б заткнути рота!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.