Про сайт

Вітаємо на сайті ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво».

Публікації на сайті відображають лише думку їх авторів і не є офіційною позицією організації.

Головний редактор сайту (на громадських засадах) – Олексій Орєхович – заступник голови Ради, голова Сосницького відділення, член Національної спілки журналістів України, тел. +38 067 476 79 59, e-mail: ofo55@ukr.net.

Політика ведення сайту визначається головним редактором у рамках чинного законодавства України.

Хостинг сайту та технічне адміністрування забезпечує ГО «Творча еліта України», адміністратор сайту – Юрій Пероганич, тел. +38 067 505 1201, perohanych@gmail.com

Для розміщення матеріалів на сайті  автори (вказується прізвище, ім’я, по-батькові та належність до Чернігівщини або земляцького відділення) надсилають на електронну пошту сайту ofo55@ukr.net:

  • матеріали українською мовою у word-форматі (в тексті вказуються прізвища, імена та по-батькові людей, про яких йдеться мова, їх посади (за потреби) повні назви  населених пунктів, навчальних закладів і т. ін.;
  • фотографії у форматі JPEG розміром 660-1000 х …. з доданим реєстром, у якому вказується номер і що на ній зображено.

Новини про події з життя відділення надсилаються не пізніше триденного терміну після дня, коли вони сталися. Як виключення, за наявності поважної причини, термін їх надання може бути продовжений за попереднім погодженням з головним редактором сайту.

Автори коментарів надають їх українською мовою, вказують своє справжнє ім’я та прізвище, а також e-mail, який не оприлюднюється, але, при необхідності, використовується головним редактором і адміністратором сайту для зв’язку з автором коментаря. Коментарі перед публікацією модеруються.

Версію сайту, що діяла з 2009 до середини 2013 року можна знайти  за адресою http://old.chz.org.ua.  Однак, там є ті матеріали, що шукаєте, але без фотографій.

Всі тексти та зображення на сайті публікуються на умовах ліцензії Creative Commons — із зазначенням авторства 4.0 міжнародна, якщо в конкретній публікації не зазначено інакше.

Подяки та відзнаки:

 

Відгуки:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.