Нетрадиційні методи роботи довженківців

Кожен з нас, звичайно, звик відвідувати музеї вдень. Та це і прийнята норма. Але на які лишень вигадки можна піти, щоб тільки  зацікавити екскурсантів! 

Ось так наукові працівники Сосницького літературно-меморіального музею Олександра Довженка з нагоди Міжнародного дня музеїв запропонували нетрадиційну форму роботи – відкрили свій культурний заклад для відвідувачів уночі. Крім ознайомлення з експозицією музею, можна було переглянути фільми «Вій», «За двома зайцями». Зустріч же з народним умільцем Анатолієм Семенцовим виявилася досить інтригуючою. Художник озвучив свою виставку глиняних фігурок-героїв з твору Миколи Гоголя, де мова йшла не тільки про нечисту силу.

Глядачам також було запропоновано переглянути ряд інших цікавих тематичних виставок.

Про ці заходи розповіла директор музею, заслужений працівник культури України Любов Миколаївна Наконечна, коли вітала довженківців зі святом від себе особисто та Чернігівського земляцтва.

Навіть природа зробила свій подарунок. Ніби символічно, у той день біля садиби Олександра Петровича буйним цвітом розкинулися «бризки шампанського», як звуть ці квіти у народі.

Того ж дня у телефонному режимі мені було приємно також привітати працівників Сосницького краєзнавчого музею імені Юрія Виноградського, Борзнянського художньо-меморіального музею «Садиба народного художника України Олександра Саєнка», історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь», Недригайлівського краєзнавчого музею (село Хоружівка Сумської області), музею Олександра Довженка (село Яреськи Шишацького району Полтавщини).

  

Валентина МОВЧАН

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.