Про наболіле

Як було наголошено на найсвіжішому засіданні Ради, вся робота земляцтва має відбуватися у відділеннях. І хоч по суті воно так і є, проте бахмачани вирішили ще раз визначитися з основними напрямками діяльності.

Голова відділення Анатолій Собора зупинився на його роботі впродовж останніх шести місяців і шляхах поліпшення роботи, назвавши п’ять пунктів. Особливо наголосив він на потребі активнішого залучення молоді до земляцтва, і звернувся з проханням до присутніх.

Валентина Вовк запропонувала, що для активізації молодів можна було б використати мережу Інтернету, але ми не знаємо таких молодих людей, які мають достатньо високу професійну підготовку та мають можливість і бажання активно займатися громадською роботою. Яків Гальченко підтримав пропозицію про те, аби шукати активніше відомих людей, меценатів, вихідців із сіл району, щоб вони допомагали реально та конкретно роботі громад. А щодо молоді, то вона, на жаль, відчує потребу в земляцтві, коли сама наблизиться до пенсійного віку.

Віталій Мірошниченко повідомив, що він може хоч зараз залучити до земляцтва два десятки молодих, але чи варто всіх підряд запрошувати, треба запрошувати серйозних людей, які дійсно принесуть користь, нові ідеї в нашу роботу. А поки що, коли говорити про омолодження керівництва, то можу впевнено сказати, що краще і відповідальніше за Анатолія Собору ніхто з попередніх керівників не ставився.

Надія ТАЦЕНКО

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Про наболіле

  1. Свєтлана Розлач коментує:

    Шановні бахмачани! Пропоноване зосередження роботи у відділеннях це щось на зразок федералізації для України, яку пропонують для того, щоб зруйнувати її цілісність і незалежність. Це «зосередження» призведе до руйнації земляцтва.
    Земляцтво – громадська організація, яка має юридичний статус. Відділення такого статусу не мають, а тому не можуть вирішувати багатьох питань ні в Києві, ні на Чернігівщині.
    Щоб молодь долучалася до земляцтва, в тому числі й до Бахмацького відділення, нічого особливо не треба. Просто треба показати роботу. Адже серед членів земляцтва багато бізнесменів, державних, громадських та інших діячів. Треба показувати, що вони роблять у Києві для вихідців із Чернігівщини та для земляків на малій батьківщині.
    У складі Бахмацького відділення також багато потужних особистостей, наприклад: Михайло Потебенько-багаторічний Генеральний прокурор України; Олександр Пухкал-народний депутат 3-го скликання, академік, доктор наук з державного управління; Володимир Різун-директор Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор філологічних наук; Олександр Костюк-голова правлінні Всеукраїнського благодійного фонду «Екологія та соціальний захист»; Володимир Данилець-народний артист України.
    Вам нічого не треба вигадувати, а Віталію Мірошниченку напружуватись, щоб «залучити» десятки молодих людей. Покажіть на сайті земляцтва, в газеті, що зроблено, робиться та буде робитися вашими членами для земляків, перш за все у столиці. Адже до земляцтва мають вступати саме ті бахмачани, що мешкають у Києві. Покажіть, як київські бахмачани сприйняли Майдан і втрату свого земляка – Героя Небесної сотні Василя Петровича Прохорського-борця за демократичний і європейський вибір нашої держави. А до участі в дитячих конкурсах, які ініціює молодіжне об’єднання земляцтва, не соромтесь залучати своїх онуків, дітей та онуків інших київських бахмачан.
    Ось тоді молодь відчує потребу в земляцтві! Але це не означає, що до земляцтва підуть заможні та при посадах. Зазвичай вони ховаються від земляків, а згадують про них хіба що перед якимись особистими подіями, наприклад, черговими виборами. І в цьому немає нічого страшного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.