Про наболіле

Як було наголошено на найсвіжішому засіданні Ради, вся робота земляцтва має відбуватися у відділеннях. І хоч по суті воно так і є, проте бахмачани вирішили ще раз визначитися з основними напрямками діяльності.

Голова відділення Анатолій Собора зупинився на його роботі впродовж останніх шести місяців і шляхах поліпшення роботи, назвавши п’ять пунктів. Особливо наголосив він на потребі активнішого залучення молоді до земляцтва, і звернувся з проханням до присутніх.

Валентина Вовк запропонувала, що для активізації молодів можна було б використати мережу Інтернету, але ми не знаємо таких молодих людей, які мають достатньо високу професійну підготовку та мають можливість і бажання активно займатися громадською роботою. Яків Гальченко підтримав пропозицію про те, аби шукати активніше відомих людей, меценатів, вихідців із сіл району, щоб вони допомагали реально та конкретно роботі громад. А щодо молоді, то вона, на жаль, відчує потребу в земляцтві, коли сама наблизиться до пенсійного віку.

Віталій Мірошниченко повідомив, що він може хоч зараз залучити до земляцтва два десятки молодих, але чи варто всіх підряд запрошувати, треба запрошувати серйозних людей, які дійсно принесуть користь, нові ідеї в нашу роботу. А поки що, коли говорити про омолодження керівництва, то можу впевнено сказати, що краще і відповідальніше за Анатолія Собору ніхто з попередніх керівників не ставився.

Надія ТАЦЕНКО

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Про наболіле

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.