Тепер і бутівчани мають свою книгу

Нерідко трапляється так, що людина має залишити рідну землю. Деякі з людей залишають Батьківщину назавжди, деякі повертаються. Але в будь-якому випадку вони не повинні забувати рідний край, своє коріння.

Рідний край — це рідна земля, місце, де ти народився та пройшли твої дитячі роки. Це та вулиця, той будинок, з якого щоранку бігав до школи й куди повертався, це твій рідний дім, де жила чи живе твоя сім’я. Там вільно дихається, там легко й радісно жити. І не важливо, чи буде це невеличка хатина чи добротний будинок. Рідний край часто асоціюється з дорогим і милим серцю містечком. Спогади про нього занурюють у безтурботне дитинство. Це час мрій і фантазій, що пов’язаний з відчуттям абсолютного щастя.

Найчарівнішим куточком на землі для людей, що народилися і провели своє дитинство в селі Бутівка, що на Сосниччині, є їх рідне село. У природі цієї землі дивною мережкою переплелись ліси, поля і затоки тихоплинної Десни. Цей край дав світові відомого письменника Олексу Десняка. Звідси родом відомі доценти та доктора педагогічних наук, майори та полковники, майстри спорту, економісти та лікарі. В цей край закохані співучі та працьовиті люди, які зараз там проживають.

Людина пише історію чи історія створює особистість – важко уявити, але істинним є одне: час минає, а історія залишається.

Як і кожен населений пункт, село Бутівка має свою унікальну історію. Довгий час досліджував історію свого села вчитель історії, великий життєлюб і пошуковець Михайло Іванович Тимошенко, яка покладена в основу цієї книги. Щоб зберегти сліди історії для майбутніх поколінь продовжив справу колишній директор місцевої школи Анатолій Вєтров за підтримки вчителів Валентини Телегуз та Валентини Чабак. Ось так і з’явилась книга «Усміхнися, Бутівко, і ви, бутівчани». Макетування та видання книги здійснено працівниками Сосницької центральної бібліотеки.

Всі бажаючі можуть ознайомитись з даним виданням в центральній бібліотеці та бібліотеках сіл Бутівка, Велике Устя та Киріївка.

Лідія ХОЛЕЦЬКА

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.