У Коропському відділенні зміни

14 листопада члени Коропського відділення збиралися, щоб підсумувати зроблене в 2018 році, запланувати заходи на 2019 рік, обрати делегатів на земляцьку конференцію, а також вирішити питання про голову відділення.

Про роботу в 2018 році доповідав голова відділення Володимир Іванович Буглак, який перебуває на цій відповідальній громадській посаді з листопада 2014 року.

Присутні на зборах зазначили, що незважаючи на окремі недоліки відділення працювало достатньо ефективно.

Особливою активністю відзначилися Анатолій Карацюба, Сергій і Віктор Ковтуни.

У ході дискусій склали попередній план заходів на наступний рік, обрали делегатів на земляцьку конференцію, що відбудеться 14 грудня.

У зв’язку з обставинами, що склалися, вирішили провести зміни керівництва відділення. За рекомендацією заступника голови Ради, виконавчого директора земляцтва Тетяни Літошко та члена Ради, голови ветеранського відділення Сергія Кудіна, головою Коропського відділення вирішили обрати Віктора Миколайовича Кузуба, а його заступником Володимира Буглака.

Віктор Кузуб народився 2 лютого 1984 року, має дві вищі освіти, учасник бойових дій. В 2001-2008 роках працював бухгалтером селянського фермерського господарства, провідним бухгалтером Коропської районної державної лікарні ветеринарної медицини. В 2008-2015 роках – головний спеціаліст з фінансово-економічних питань, соціально-трудових відносин та інвестицій управління агропромислового розвитку, спеціаліст 1 категорії, головний спеціаліст управління економіки та розвитку інфраструктури, завідувач сектору надання адміністративних послуг Коропської районної державної адміністрації.

З березня 2014-го до березня 2015 року був мобілізований до ЗСУ, служив спершу в райвійськкоматі, надалі – учасник АТО, командир мотопіхотного відділення 41 омпб (41-й окремий мотопіхотний батальйон, батальйон тероборони «Чернігів-2», в/ч ПП В 3137).

З серпня 2015 по березень 2016 року – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи аппарату Коропської районної державної адміністрації. З жовтня 2016 до червня 2017- головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України

З 17 червня 2017 по 12 квітня 2018 року та цей час – перший заступник  голови  Коропської районної державної адміністрації, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації.

До Віктора Миколайовича було чимало запитань, на які він відповів.

Володимир БУГЛАК

 

Опубліковано у Збори відділень, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

7 коментарів до У Коропському відділенні зміни

 1. Сергія Ковтун коментує:

  Можливо пошкодую, що підтримав Віктора Кузуба на зібранні Коропського відділення. Адже підтримав тому, що до зібрання не володів повністю інформацією стосовно кандидатури, не знав, що на засіданні Ради, як це було опубліковано в земляцкій газеті, його кандидатуру вже представляли без погодження з членами нашого відділення. Крім того, чомусь навіть ті, хто його рекомендував, на наше зібрання не прийшли та належним чином не представили Віктора Миколайовича. Склалося враження, що для них наше зібрання та наша думка не потрібна і не цікава. Держава та порядок у державі починається з кожного з нас. Прикро, що коли СРСР вже не має, а методи залишились. Я висловив свою особисту думку. Можливо хтось має іншу та на це має право.

  • Анатолій Пінчук коментує:

   З увагою прочитав про збори Коропського відділення. Я згоден з позицією Сергія Ковтуна, що «…СРСР вже не має, а методи залишились». Крім того, ще й в засобах масової інформації були такі повідомлення: «На Чернігівщині на хабарі погорів екс-АТОвець – керівник РДА»
   https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/7/7177054/
   «Розібрався? Віктора Кузуба затримали за підозрою у хабарі»
   https://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/91412-rozibravsja-viktora-kuzuba-zatrimali-za-pidozroyu-u-habari.html
   Може, вони вже застарілі, і є більш свіжа інформація? А на своєму зібранні коропчани можливо також цікавилися цими питаннями.
   Це теж моя особиста думка.

 2. Микола Костюк коментує:

  Як видно з даної публікації в Коропському відділенні тільки очікується зміна очільника.
  Адже в публікації від 03.10.2018 «Про насущне та духовне», що повідомляє про засідання Ради 2 жовтня http://chz.org.ua/pro-nasuschne-ta-duhovne/ щодо Віктора Кузуба йдеться:
  «…Віктор Вікторович представив членам Ради та запрошеним новообраного голову Ніжинського відділення Олександра Харченка, повідомив про згоду Станіслава Довгого бути очільником Менського, а Віктора Кузуба – Коропського відділення.
  …Віктор Кузуб запевнив, що за два місяці має намір перейти на роботу в Київ і тоді очолить Коропське відділення».
  В газеті «Отчий поріг», число 11, сторінка 1, в публікації «Земляцька Рада», зокрема, також повідомляється: «Віктор Ткаченко представив членам Ради та запрошеним новообраного голову Ніжинського відділення Олександра Харченка, повідомив про згоду Станіслава Довгого бути очільником Менського, а Віктора Кузуба – Коропського відділення».
  Крім того, Віктор Кузуб ще діючий в. о. голови Коропської райдержадміністрації, то обирати його 14 листопада було зарано. Ось завтра, наприклад, Президент України Петро Порошенко буде в Чернігові тоді, мабуть, будуть і якісь кадрові зміни в області.
  Стосовно інформації, що приєднав до свого коментаря Анатолій Пінчук. Вона не є секретною, бо розповсюджена в ЗМІ, але не зрозуміло чому, якщо не винен, до цього часу ще не спростована.

 3. Андрій Литвиненко коментує:

  Не розумію коментуючих і того, що написано: значить вибрали, а зараз не той, так зберіться та виберіть того кого треба. На скільки відомо Сергій Ковтун і Анатолій Карацюба в 2014 році не погодилися з позицією окремих членів Ради земляцтва стосовно агресії Росії проти України та написали заяви про вихід з керівництва Ради та відділення. Як мені стало відомо з розповідей декого з присутніх на зборах Коропського відділення ніхто ніяких запитань Віктору Кузубу не задавав і той ні в чому не виправдовувався та ніяких обіцянок не давав. Голосовали всі за Віктора Кузуба і тільки один чесно утримався. Але правда в тому, що поки він в Коропі, фактично він не може керувати відділенням та повинен бути в числі запрошених на загальні збори, як керівник райдержадміністрації. А стосовно його справи: якщо ви не знаєте в чому суть і хто його хоче звідти прибрати, то які ж ви земляки та який толк від земляцтва? Старчеський маразм такої сильної громадської організації тихо відживає.

 4. Микола Вареник коментує:

  Звіт голови Володимира Буглака про роботу Коропського відділення був, м’яко кажучи, скомканим і не повністю характеризував діяльність відділення за останній рік. Тому всі присутні (9 членів із 42-х в списку) проголосували за зміну очільника відділення на рекомендованого членами Ради земляцтва Віктора Кузуба. Питання йому задавали і отримали відповіді, що він візьметься за зміцнення зв’язків із органами влади Коропщини та громадськими організаціями. Прикро, що не було дотримано юридичних процедур, починаючи від рекомендацій членів Ради Чернігівського земляцтва та закінчуючи проведенням повноважних зборів Коропського відділення.

 5. Микола Вареник коментує:

  Коропське відділення Чернігівського земляцтва багато зробило за останній рік. Тільки керівник відділення Володимир Буглак не організував аналіз роботи кожного члена до початку зборів, що в результаті і привело до таких результатів (із загального списку 42 члени на зборах були присутні всього 9 членів земляцтва).
  Юридичні аспекти призначення Віктора Кузуба очільником Коропського відділення теж викликають питання. Питання Віктору Кузубу задавали і він переконливо говорив, що невдовзі переїжджає в місто Київ і повноцінно буде працювати головою відділення. Крім того, було повідомлено, що його рекомендують члени Ради Чернігівського земляцтва.
  Ми проголосували з одним бажанням – дії кожного члена Коропського відділення повинні бути на першому місці у керівника відділення. Залишається тільки побажати Віктору Кузубу успіхів і виконання своїх обіцянок про посилення зв’язків із органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями Коропщини.

  • Анатолій Пінчук коментує:

   Прочитав всі коментарі, які з’явились останнім часом до статті «У Коропському відділенні зміни», і запитань стало ще більше. Ніхто не спростував згадані мною повідомлення в засобах масової інформації. Микола Костюк пише: «Віктор Кузуб ще діючий в. о. голови Коропської райдержадміністрації, то обирати його 14 листопада було зарано». Андрій Литвиненко коментує: «Як мені стало відомо з розповідей декого з присутніх на зборах Коропського відділення ніхто ніяких запитань Віктору Кузубу не задавав і той ні в чому не виправдовувався та ніяких обіцянок не давав». Микола Вареник коментує: «Питання Віктору Кузубу задавали і він переконливо говорив, що невдовзі переїжджає в місто Київ і повноцінно буде працювати головою відділення». То розберіться нарешті, шановні коропчани, з цим питанням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.