Відділення

Бахмацьке 

Голова – Пухкал Олександр Григорович

  • Заступник – Кагадій Микола Іванович
  • Заступник – Павленко Іван Якимович
  • Секретар – Таценко Надія Іванівна

Бобровицьке

Голова — Пінчук Андрій Михайлович 

  • Заступник — Голота Надія Степанівна
  • Заступник – Заболотний Василь Юлійович
  • Секретар – Нестеренко Ніна Петрівна

Борзнянське

Голова — Леміш Володимир Олексійович

  • Заступник — Шах Світлана Василівна
  • Заступник – Максименко Олена Василівна

Варвинське

Голова – Зуб Володимир Іванович

  • Заступник – Кольцова Надія Тимофіївна
  • Секретар – Калайда Ганна Петрівна 

Городнянське

Голова – Богдан Микола Іванович

  • Заступник – Хихлухо Михайло Володимирович
  • Заступник – Лаппа Володимир Вікторович

Ічнянське

Голова – Вощевський Микола Миколайович

  • Заступник – Пабат Віктор Олексійович
  • Заступник – Ігнатенко Микола Андрійович

Козелецьке

Голова – Гриценко Михайло Петрович

  • Заступник – Йовенко Володимир Михайлович
  • Заступник – Божок Ольга Василівна
  • Заступник – Лук’яненко Любов Іванівна

Коропське

Голова – Буглак Володимир Іванович

  • Заступник – Кубишкін Геннадій Георгійович
  • Коропське – Гавриленко Антоніна Дмитрівна

Корюківське

Голова – Сирова Ольга Василівна

  • Заступник – Андронова Єфросинія Трохимівна
  • Заступник – Бичек Микола Васильович

Куликівське

Голова — Чуян Борис Володимирович

  • Заступник – Спутай Сергій Михайлович

Менське

Голова – Довгий Станіслав Олексійович

  • Заступник – Калинський Олексій Олексійович
  • Заступник – Терещенко Валентина Михайлівна

Ніжинське

Голова – Харченко Олександр Володимирович

  • Заступник – Борис Людмила Миколаївна
  • Заступник – Галат Анатолій Михайлович
  • Заступник – В’ялий Микола Петрович

Новгород-Сіверське

Голова – Засульський Микола Васильович

  • Заступник – Кокта Галина Іванівна
  • Заступник – Харченко Ганна Анатоліївна 

Носівське

Голова — Шкребель Григорій Павлович

  • Заступник — Михайлишин Вячеслав Вячеславович
  • Заступник  — Проценко Володимир Миколайович

Прилуцьке (м.Прилуки, Прилуцький, Срібнянський, Талалаївський райони)

Голова – Кривонос Павло Олександрович

  • Заступник – Гордієнко Микола Павлович
  • Заступник по Срібнянському району – Поета Микола Володимирович
  • Заступник по Талалаївському району – Чопілко Тарас Григорович
  • Координатор проекту Прилуцького відділення – Тимофієва Людмила Михайлівна

Ріпкинське

Голова – Литвин Олександр Валер’янович

  • Заступник – Федяй Володимир Олександрович
  • Заступник – Гуртова Алла Володимирівна
  • Заступник – Марущенко Діна Максимівна

Семенівське

Голова – Клименко Євген Миколайович

  • Заступник — Нараєвський Олександр Васильович
  • Заступник — Панкратьєв Сергій Михайлович
  • Заступник – Третяк Любов Миколаївна

Сновське

Голова – Моцар Лариса Володимирівна

  • Заступник – Бабушкін Анатолій Семенович
  • Заступник – Корінь Іван Леонідович

Cосницьке

Голова – Орєхович Олексій Федорович 

Заступник – Орєхович Галина Дем’янівна

Чернігівське (Чернігівський район та м. Чернігів)

Керівник – Жинський Андрій Леонідович

  • Заступник – Бандурко Володимир Олександрович
  • Заступник – Коваль Анатолій Федорович
  • Секретар – Тушинська Любов Миколаївна

Ветеранів Другої світової війни, учасників АТО-ООС, бойових дій на території інших держав та тих, що приймали участь у миротворчих операціях ООН

Голова – Кудін Сергій Миколайович

  • Заступник – Рейський В’ячеслав Степанович

Молодіжне 

Голова – Демченко Валерій Андрійович

  • Заступник – Жадько Ольга Миколаївна
  • Заступник – Антонець Тетяна Володимирівна
  • Заступник – Василенко Юлія Василівна

Ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС

Голова – Поета Микола Володимирович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *