Виконуємо зобов’язання перед земляками

Сосницький район Чернігівщини більше року був з в. о. голови райдержадміністрації. І ось розпорядженням Президента України від 26 травня 2015 року №573/2015-рп головою Сосницької районної державної адміністрації призначено Валентина Очередька. А Валентин Анатолійович своїм заступником призначив Олега Траману, в якого чималий досвід роботи на різних відповідальних посадах, в тому числі й головою районної ради. Всі ці призначення сприяли багатьом позитивним зрушенням у районі, а також і щодо активізації співпраці з земляцьким відділенням.

Першими нашими кроками було звернення до новопризначеного голови райдержадміністрації з приводу вирішення подальшої долі Алеї визначних сосничан, а також запропонована серйозна допомога у забезпеченні комунальних закладів охорони здоров’я району необхідним медичним обладнанням та іншим.

Сьогодні разом з активістами відділення Василем Кочубком і Олександром Чуприною доставили в Сосницю всі виготовлені пам’ятні дошки для майбутньої Алеї визначних сосничан, а також частину медичного обладнання, що призначене для Комунального лікувально – профілактичного закладу «Сосницька центральна районна лікарня» Сосницької районної ради.

Пам’ятні дошки на тимчасове зберігання із задоволенням прийняв Віталій Супрун – директор Сосницького краєзнавчого музею імені Юрія Степановича Виноградського. При цьому Віталій Володимирович зауважив, що ці дошки не можуть на довго затримуватися в музеї, а повинні якнайшвидше бути змонтовані на Алеї визначних сосничан.

FB878868

52A580D2

Всі учасники урочистої передачі дощок із захопленням здійснили екскурсію по кімнатам музею.

D33F99C7

На подвір’ї музею Василь Юхимович з великим захопленням  зустрів трактор виробництва ХТЗ – саме такий, на якому в свої молоді роки в Авдіївській МТС  Понорницького району працювала його мама Марія Федорівна Кочубко.

C4F1B811

З музею ми попрямували до центральної районної лікарні.

AC3D735A

На сходинках поліклінічного відділення  вже чекав виконувач обов’язків головного лікаря Олександр Демідкін. Олександр Олександрович нас радо  привітав.

162C8CB0

Тим часом, в актовій залі зібрались вільні від роботи лікарі.

Промовці багато не говорили, а медики були задоволені привезеним, яке на наше прохання передав Сосницькій ЦРЛ Благодійний фонд «О’ЧАГ».

AE953ED2

4D8013A5

В музеї та лікарні з нами були голова райдержадміністрації Валентин Очередько, його заступник Олег Трамана та селищний голова Віктор Гординський.

На зворотному шляху до столиці ми здійснили короткочасну зупинку в селі Велике Устя, щоб поспілкуватися з активісткою відділення, керівником краєзнавчого гуртка Великоустівською ЗОШ І-ІІІ ступенів на базі районного Будинку школярів Валентиною Мовчан і депутатом районної ради Валентиною Циганок, яка має велике бажання відродити своє рідне село.

A722C96A

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у Співпраця з органами влади | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 коментарі до Виконуємо зобов’язання перед земляками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.