Рада

Керівництво Ради Товариства

Ткаченко Віктор Вікторович — голова Ради, шеф-редактор газети “Отчий поріг”, почесний громадянин Чернігівської області, почесний громадянин Ніжина

Літошко Тетяна Андріївна — заступник голови Ради — виконавчий директор Товариства, член редакційної ради газети “Отчий поріг”

Засульський Микола Васильович — заступник голови Ради, голова Новгород-Сіверського віділення, заслужений економіст України

Орєхович Олексій Федорович — заступник голови Ради, голова Сосницького відділення, головний редактор офіційного сайту земляцтва, член редакційної ради газети “Отчий поріг”, почесний громадянин Сосниччини

Члени Ради

Богдан Микола Іванович –  голова Городнянського відділення

Буглак Володимир Іванович –  голова Коропського відділення

Вощевський Микола Миколайович —  голова Ічнянського відділення,  почесний громадянин Ічні

Гриценко Михайло Петрович –  голова Козелецького відділення

Демченко Валерій Андрійович –  голова молодіжного відділення

Жинський Андрій Леонідович —  голова Чернігівського відділення

Зуб Володимир Іванович — голова Варвинського відділення

Кривонос Павло Олександрович —  голова Прилуцького відділення, заслужений будівельник України, почесний громадянин Прилук

Кудін Сергій Миколайович — голова відділення ветеранів Другої світової війни, учасників АТО-ООС, бойових дій на території інших держав та тих, що приймали участь у миротворчих операціях ООН

Леміш Володимир Олексійович — голова Борзнянського відділення

Литвин Олександр Валер’янович —  голова Ріпкинського відділення

Мельничук Валентин Васильович – перший заступник голови Чернігівської обласної ради, заслужений економіст України, почесний громадянин Чернігівської області

Моцар Лариса Володимирівна —  голова Сновського відділення

Пінчук Андрій Михайлович —  голова Бобровицького відділення, заслужений юрист України

Поета Микола Володимирович — голова відділення ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС

Пухкал Олександр Григорович – голова Бахмацького відділення, співзасновник Товариства “Чернігівське земляцтво”, заслужений працівник народної освіти України

Сирова Ольга Василівна – голова Корюківського відділення

Ткач Микола Михайлович — голова Менського відділення, член редакційної ради газети “Отчий поріг”

Чуян Борис Володимирович –  голова Куликівського відділення

Шкребель Григорій Павлович – голова Носівського відділення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *