Рада

Керівництво Ради Товариства

Ткаченко Віктор Вікторович — голова Ради, президент ТОВ «Міжнародний виставковий центр», почесний громадянин Ніжина

Літошко Тетяна Андріївна — перший заступник Голови Ради — виконавчий директор Товариства, тел. 206 8712

Засульський Микола Васильович — заступник голови Ради, голова Новгород-Сіверського віділення, Президент Київської Торгово-промислової палати

Орєхович Олексій Федорович — заступник голови Ради, голова Сосницького відділення, головний редактор офіційного сайту земляцтва, член Національної спілки журналістів України, член президії Міжнародної академії екології, сільськогосподарський експерт-дорадник, почесний громадянин Сосниччини

Члени Ради

Богдан Микола Іванович –  голова Городнянського відділення

Буглак Володимир Іванович –  голова Коропського відділення,  голова комітету профспілки інноваційних підприємців

Вощевський Микола Миколайович —  голова Ічнянського відділення, Президент селянської іноваційної компанії «Сінком-Холдинг», почесний громадянин Ічні

Гриценко Михайло Петрович –  голова Козелецького відділення

Демченко Валерій Андрійович –  голова молодіжного відділення

Жинський Андрій Леонідович —  голова Чернігівського відділення

Зуб Володимир Іванович — голова Варвинського відділення, радник Міністра екології та природних ресурсів України

Кривонос Павло Олександрович —  голова Прилуцького відділення, генеральний директор ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», почесний громадянин Прилук

Кудін Сергій Миколайович — голова відділення ветеранів Другої світової війни, учасників АТО, бойових дій на території інших держав та тих, що приймали участь у миротворчих операціях ООН, військовий пенсіонер

Леміш Володимир Олексійович — голова Борзнянського відділення

Литвин Олександр Валер’янович —  голова Ріпкинського відділення, кандидат технічних наук, доцент НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»

Мельничук Валентин Васильович – перший заступник голови Чернігівської обласної ради

Моцар Лариса Володимирівна —  голова Сновського відділення

Пінчук Андрій Михайлович —  голова Бобровицького відділення, член Ради суддів України, член Президії та Ради суддів господарських судів України, член ради Союзу юристів України

Поета Микола Володимирович — голова відділення ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС

Пухкал Олександр Григорович – голова Бахмацького відділення, народний депутат України ІІІ-го скликання, державний службовець І-го рангу, академік Академії економічних наук України, кандидат економічних наук, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник народної освіти України

Сирова Ольга Василівна – голова Корюківського відділення

Ткач Микола Михайлович — голова Менського відділення, професор Київського національного університету культури і мистецтв, член Національної спілки письменників України

Чирва Дмитро Петрович –  голова Семенівського відділення

Чуян Борис Володимирович –  голова Куликівського відділення

Шкребель Григорій Павлович – голова Носівського відділення, полковник у відставці, народний художник України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *