№ 226 газети «Світ-інфо»

У світ вийшов_226-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо»

Публікація «Україна змінює світ» продовжує почату в попередніх номерах хроніку війни, в тому числі по Чернігівщині.

Російська імперія – Радянський Союз – Російська Федерація: всі ці «правонаступники» одне одного за суттю є лише різними формами агресивної, тоталітарної імперії. Їх історія, розвінчання тоталітаризму – тема публікацій «Не «адін» народ», «Хто переміг при Бородіно, спалив Москву і вбив Кутузова. Про російські міфи війни 1812 року», «З Європи до таборів ГУЛАГу».

13 вересня – 100-річчя з дня народження доктора Марії Фішер-Слиж (1922 – 2012), відомої діячки української діаспори, меценатки. Вона багато робила й для Чернігівщини: підтримувала археологічні дослідження Батурина, незалежну пресу області, створила один з перших в Україні Канадсько-український бібліотечний центр. Про її життя і діяльність – публікація «Марія Фішер-Слиж: з Україною в серці».

Зацікавить і публікація: «Горбачов: часи перемін приносять свободу духу».

Як завжди, в газеті кілька сторінок «Світ історії Чернігівщини», зокрема, чергові статті просвітницького проєкту «Батурин – Гетьманська столиця», стаття про Качанівку. В газеті також – події в області, Україні і світі, в тому числі про закордонне українство.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.