УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №636/2022

Про відзначення державними нагородами України

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне виконання службового обов’язку постановляю:

у Національній гвардії України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БАСАРАБУ Іллю Олександровича — старшого лейтенанта

БЕЗМЕНОВА Сергія Володимировича — молодшого сержанта

БІЛОУСА Вадима Олександровича — капітана

КОВАЛЬЧУКА Олександра Олександровича — підполковника

МАТУЩАКА Володимира Анатолійовича — підполковника

ОХРІМЕНКА Олександра Вікторовича — полковника

СПІЦИНА Антона Вадимовича — молодшого сержанта

СТАНЄВА Валерія Степановича — підполковника

ШЕЛУДЬКА Антона Михайловича — полковника

Нагородити орденом «За мужність» ІІ ступеня

БУГАЄНКА Романа Юрійовича — старшого лейтенанта

ПАНЧЕНКА Дмитрія Андрійовича — капітана

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

АКУЛЕНКА Миколу Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

АНДРІЄНКА Дениса Сергійовича — солдата

АНДРІЯША Володимира Олександровича (посмертно) — солдата

АНТОНЮКА Григорія Анатолійовича — майора

АРТЕМЕНКА Юрія Івановича (посмертно) — лейтенанта

АХМЄДОВА Руслана Ільгама огли (посмертно) — солдата

БЕРЕСТА Дмитра Геннадійовича — молодшого лейтенанта

БОГАЧУКА Михайла Володимировича (посмертно) — старшого лейтенанта

БОЙКА Богдана Володимировича — капітана

БОНДАРЯ Андрія Віталійовича (посмертно) — старшого солдата

БУХАНЧЕНКА Віталія Юрійовича (посмертно) — старшого солдата

ВАРАВУ Вадима Миколайовича (посмертно) — лейтенанта

ВОЛОСОВЦЯ Олександра Олександровича — старшого лейтенанта

ГОРАКА Дениса Петровича — майора

ГОРОБЦЯ Анатолія Івановича (посмертно) — солдата

ГРАБЧАКА Максима Геннадійовича (посмертно) — головного сержанта

ГРЕНЧИШЕНА Сергія Анатолійовича — капітана

ГРИЩЕНКА Сергія Олександровича — сержанта

ГУДИМА Андрія Олександровича (посмертно) — сержанта

ГУНЬКА Віталія Леонідовича — старшого лейтенанта

ДЕМЧУКА Ігоря Володимировича — капітана

ДИТИНЕНКА Костянтина Петровича — старшого лейтенанта

ЗАГРІЙЧУКА Антона Миколайовича (посмертно) — старшого лейтенанта

ЗАРАЖЕВСЬКОГО Романа Івановича (посмертно) — солдата

ЗАХОЖОГО Андрія Івановича — капітана

ЗЕЛЕНСЬКОГО Олександра Вікторовича — молодшого сержанта

ІВАНОВА Михайла Станіславовича (посмертно) — молодшого сержанта

ІЩЕНКА Антона Вікторовича (посмертно) — солдата

КИРИЧКА Сергія Сергійовича — капітана

КИЧУ Олексія Григоровича — майора

КІНДЗЕРСЬКОГО Андрія Михайловича — майора

КОСТІНА Дмитра Олексійовича (посмертно) — старшого солдата

КОХАНЦЯ Миколу Павловича — солдата

КРЯЧКА Василя Анатолійовича (посмертно) — солдата

КУДРЯВЦЕВА Олександра Олександровича — лейтенанта

ЛАХІНА Валерія Петровича — старшого солдата

ЛЕЩЕНКА Дмитра Сергійовича (посмертно) — солдата

МАЛАНІЧА Олександра Васильовича — майора

МАЛИША Дениса Сергійовича — капітана

МАРКОВА Павла Андрійовича (посмертно) — солдата

МЕЛЬНИКА Дениса Георгійовича — старшого лейтенанта

МОЗУЛЯ Романа Володимировича — головного сержанта

ОСТРОУХА Данила Сергійовича — штаб-сержанта

ПУТРЮ Леоніда Володимировича (посмертно) — старшого солдата

РОДЯКІНА Сергія Борисовича — старшого солдата

СЕНЧУКА Владислава Васильовича (посмертно) — солдата

СИВОВА Віталія Андрійовича — старшого лейтенанта

СОБЧУКА Олександра Вікторовича (посмертно) — підполковника

СОКОЛОВА Костянтина Геннадійовича — старшого лейтенанта

СПІЦИНА Олександра Вадимовича — солдата

ФЕДОРЕНКА Івана Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

ЧЕТВЕРУКА Володимира Юрійовича (посмертно) — молодшого сержанта

ШАНДИБУ Данила Сергійовича — старшого сержанта

ШЕВЦОВА Владислава Петровича (посмертно) — солдата

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

СТЕФАНІВ Наталію Дмитрівну — полковника медичної служби

Нагородити орденом Данила Галицького

ГУБУ Валерія Павловича — підполковника медичної служби

НАЙДЬОНОВА Сергія Володимировича — полковника

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

АЛЕКСІЙЧУКА Володимира Миколайовича — молодшого сержанта

АНІСІМОВА Олександра Вікторовича — старшого солдата

АНІЩЕНКА Юрія Васильовича — старшого солдата

БАБІЧЕНКА Артема Олексійовича — капітана

БЕРЕЗНОГО Олександра Петровича — молодшого сержанта

БІДАКА Юрія Юрійовича — солдата

БІЛИЧА Віталія Івановича — старшого майстер-сержанта

БРАЙКА Віталія Миколайовича — майора

БУРЛАЧЕНКА Іллю Ігоровича — лейтенанта медичної служби

ВАРІВЧЕНКА Артема Ігоровича — солдата

ВАРУХУ Олександра Віталійовича — головного сержанта

ВОРОНІНА Геннадія Юрійовича — старшого лейтенанта

ВОРОНОВА Антона Мирославовича — солдата

ГАЙДАМАЧЕНКА Віталія Анатолійовича — старшого сержанта

ГЛЮЗДІНА Дмитра Васильовича — солдата

ГОРПИНЯКУ Михайла Васильовича — солдата

ГРОМИКА Віктора Олександровича — старшого солдата

ГРУШЕЦЬКОГО Петра Леонідовича — старшого солдата

ГРУШЕЦЬКОГО Ярослава Леонідовича — солдата

ГУБЕНЮ Вадима Олександровича — лейтенанта

ГУДИМУ Григорія Зіновійовича — головного сержанта

ГУСЄВА Володимира Валерійовича — підполковника

ДЕМЧУКА Володимира Леонідовича — молодшого сержанта

ДЕНИСЕНКА Володимира Олександровича — старшого солдата

ЗАЙЧЕНКА Вадима Володимировича — головного сержанта

ЗАЛІЗНЯКА Максима Олександровича — майора

ІВАНОВА Дениса Сергійовича — солдата

КАПІТУЛУ Олександра Вікторовича — сержанта

КАРІМОВА Руслана Миколайовича — солдата

КАСІЧА Івана Сергійовича — молодшого сержанта

КАШКАРЬОВА Богдана Андрійовича — солдата

КЕРЕЙКА Максима Ігоровича — підполковника

КОВАЛЬ Марію Іванівну — старшого лейтенанта

КОВБУЩЕНКА Сергія Володимировича — головного сержанта

КОЗИРЄВА Андрія Геннадійовича — солдата

КОРБУТА Олександра Андрійовича — сержанта

КОРОЦІНСЬКОГО Сергія Леонідовича — старшого сержанта

КОТА Валерія Валерійовича — солдата

КРИВОРУЧКА Олексія Олексійовича — старшого лейтенанта

КРИШИНЕВСЬКОГО Євгена Юрійовича — старшого лейтенанта

КУРАНЧАНІНА Андрія Сергійовича — головного сержанта

ЛИХОТУ Арсена В’ячеславовича — старшого сержанта

ЛУКАШЕВИЧА Олександра Васильовича — старшого лейтенанта

ЛУЦАЯ Віталія Віталійовича — солдата

МЕНЗЮКА Віталія Сергійовича — молодшого сержанта

МИКИЦЕЯ Ярослава Васильовича — солдата

МІКЕШИНА Олександра Сергійовича — старшого солдата

МІЩАНИНА Богдана Степановича — старшого солдата

МОСКАЛЕНКА Сергія Володимировича — старшого солдата

НАБІЄВА Юрія Юрійовича — сержанта

НЕСТЕРЧУКА Владислава Сергійовича — солдата

НЕЦВІТА Ярослава Володимировича — старшого солдата

НІКІТЧЕНКА Олександра Вікторовича — старшого сержанта

НІКОНЦЯ Антона Анатолійовича — підполковника

ОБЛУДСЬКОГО Миколу Володимировича — старшого солдата

ОВЧАРЕНКА Ростислава Вадимовича — молодшого лейтенанта

ОМЕТЮХА Василя Васильовича — солдата

ОРЛІВСЬКОГО Андрія Ігоровича — молодшого сержанта

ОСКІРКА Андрія Сергійовича — сержанта

П’ЯТАКА Андрія Анатолійовича — майстер-сержанта

ПАВЛЮЧЕНКА Юрія Валерійовича — лейтенанта

ПАСІЧНИКА Леоніда Леонідовича — старшого сержанта

ПАХОЛЬЧУКА Олега Олександровича — солдата

ПЕНДЮРІНА Олексія Анатолійовича — головного сержанта

ПЕНЕНКА Юрія Сергійовича — старшого солдата

ПЕТРОВА Антона Сергійовича — старшого солдата

ПОЛЯКОВА Олексія Володимировича — старшого солдата

ПОНОМАРЕНКА Романа Михайловича — старшого солдата

ПОТЄХІНА Андрія Андрійовича — головного сержанта

ПОТРАВНОГО Владислава Олександровича — солдата

РАДИКА Володимира Володимировича — старшого лейтенанта

РИБАЛЬСЬКОГО Сергія Івановича — старшого солдата

РИЖОВА Ярослава Івановича — молодшого сержанта

РИМСЬКОГО Сергія Віталійовича — солдата

РИСОВАНОГО Дениса Васильовича — старшого солдата

РОЗІЗНАНОГО Романа Миколайовича — головного сержанта

СИВОУСА Віктора Івановича — сержанта

СКОРЕНКА Сергія Миколайовича — сержанта

СТОРЧАКА Руслана Валентиновича — солдата

СУБІНА Дмитра Петровича — капітана

СУШИНСЬКОГО Юрія Сергійовича — старшого солдата

ТАЛИШЕВА Олександра Анатолійовича — старшого сержанта

ТАРАСОВА Євгенія Петровича — старшого солдата

ТОКАРЕНКА Антона Анатолійовича — капітана

ФОЄВЦОВА Олексія Олександровича — старшого майстер-сержанта

ХАВАЛКА Павла Володимировича — солдата

ХРУСЯ Юрія Володимировича — старшого солдата

ЦАП’ЯКА Василя Васильовича — майора

ЦВІХА Назарія Леонідовича — майора

ЯРОЩУКА Олександра Володимировича — майстер-сержанта

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

БАБЕНКА Олега Володимировича — сержанта

БЕДРІЯ Ігоря Романовича — головного сержанта

БОГДАШЕВСЬКОГО Олександра Володимировича — солдата

БОЛЮБАША Богдана Сергійовича — старшого солдата

БУРДОВА Владислава Олександровича — солдата

ВДОВИЧЕНКА Ярослава Григоровича — солдата

ВОЛОЩУКА Вадима Миколайовича — старшого солдата

ГАЙДАРА Євгенія Вікторовича — солдата

ГАЙДАРЕНКА Олексія Олександровича — солдата

ГЛУХАНЮКА Олександра Сергійовича — солдата

ГОРНОГО Сергія Анатолійовича — солдата

ГОТРУ Михайла Михайловича — солдата

ЗІНЧЕНКА Дмитра Вікторовича — сержанта

КЛОДЧИКА Дмитра Валерійовича — майора

КОВАЛЬЧУКА Віталія Вікторовича — старшого солдата

КОЖУШКА Андрія Григоровича — старшого солдата

КОЗАКА Андрія Анатолійовича — старшого солдата

КУДИМЦЯ Павла Васильовича — старшого солдата

КУКІЛЯ Костянтина Валерійовича — старшого солдата

ЛЕВЧУКА Юрія Михайловича — старшого солдата

ЛІТКЕВИЧА Богдана Васильовича — старшого солдата

МАРУЩЕНКА Дениса Сергійовича — старшого солдата

МАТВЕЙЧИКА Віктора Вікторовича — солдата

МАТУХНА Ігоря Миколайовича — солдата

МИРОНОВА Дмитра Миколайовича — солдата

МИРОНЮКА Андрія Анатолійовича — солдата

МОРОЗА Андрія Вікторовича — старшого сержанта

МУСІЄНКА Сергія Олександровича — солдата

НАУМЕНКА Костянтина Миколайовича — солдата

НАУМОВА Євгенія Олександровича — сержанта

НЕМЧЕНКА Владислава Олександровича — солдата

НОВІЦЬКОГО Миколу Станіславовича — майстер-сержанта

ПАВЛЮКА Івана Валерійовича — старшого сержанта

ПАВЛЮКА Олександра Станіславовича — солдата

ПИЛИПЕНКА Максима Івановича — сержанта

ПОЛІЩУКА Олега Миколайовича — штаб-сержанта

ПРИЩЕПУ Владислава Сергійовича — старшого лейтенанта

РИЖУКА Олександра Леонідовича — майора

САМУСІКА Романа Васильовича — капітана

САНЖАРЕВСЬКОГО Олександра Юрійовича — солдата

САНТЬЯГО Марка Давідовича — молодшого сержанта

СЕМЕНЕНКА Дмитра Олександровича — солдата

СТАДНІКА Олександра Васильовича — майора

ТКАЧУКА Олексія Миколайовича — старшого сержанта

ЦИБУЛЬСЬКОГО Олександра Ігоровича — сержанта

ЧУРСІНА Олександра Миколайовича — солдата

ШЕВЦОВА Олександра Васильовича — молодшого лейтенанта

ШЕВЧУКА Михайла Віталійовича — головного сержанта

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

БАКУНА Владислава Михайловича — солдата

ВЛАСІКА Станіслава Степановича — солдата

КІЩАКА Руслана Михайловича — капітана

МАРТИНОВА Дениса Вікторовича — солдата

РУДЯ Дмитра Євгеновича — солдата

ФЕДОРЕНКА Вадима Сергійовича — капітана

у Національній поліції України:

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ВАГНЕРА Івана Васильовича — майора поліції

ЮЗИКА Святослава Анатолійовича — майора поліції

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ПРОКОПЕНКО Тамару Антонівну — заступника начальника управління – начальника відділу Головного управління Національної поліції в Сумській області

Нагородити орденом Данила Галицького

СВІРА Павла Володимировича — полковника поліції

ТИМЧЕНКА Леоніда Леонідовича — полковника поліції

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

АХМЕДОВА Айхана Інтігама огли — капітана поліції

у Державній службі України з надзвичайних ситуацій:

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

БІЛОГО Олександра Володимировича — прапорщика служби цивільного захисту

ВЕЛИЧКА Вʼячеслава Юрійовича — старшого сержанта служби цивільного захисту

ДОВГОПОЛА Олександра Анатолійовича — майора служби цивільного захисту

КОЖЕМʼЯКУ Олексія Олександровича — підполковника служби цивільного захисту

КОЛЯДКУ Леоніда Едуардовича — молодшого сержанта служби цивільного захисту

МИЛЬЧЕНКА Олексія Васильовича — майора служби цивільного захисту

НАУМЕНКА Вячеслава Олександровича — старшого прапорщика служби цивільного захисту

СИВОКОНЯ Андрія Андрійовича — сержанта служби цивільного захисту

ТЕРЕНТЬЄВА Геннадія Степановича — капітана служби цивільного захисту

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

ЗАРАЙСЬКОГО Євгена Володимировича — сержанта служби цивільного захисту

ЛУГОВСЬКОГО Олександра Сергійовича — капітана служби цивільного захисту

МИРОШНИЧЕНКА Сергія Юрійовича — сержанта служби цивільного захисту

у Державній прикордонній службі України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

МІХАЦЬКОГО Олега Володимировича — полковника

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ГАМАГУ Костянтина Сергійовича — солдата

РУБАНА Сергія Володимировича — головного сержанта

СТАХОВА Павла Володимировича (посмертно) — сержанта

ТИМЧУКА Руслана Павловича (посмертно) — старшого солдата

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

АРМАШОВА Сергія Олександровича — капітана

ГІТТА Андрія Сергійовича — полковника

ГЛУЩЕНКА Олексія Сергійовича — старшого сержанта

ДОНІ Михайла Михайловича — штаб-сержанта

ДУДНИКА Андрія Станіславовича (посмертно) — старшого майстер-сержанта

ЗАЇКУ Григорія Леонідовича — підполковника

КИРИЧЕНКА Віталія Віталійовича — майстер-сержанта

КЛЮЧНИКА Петра Петровича — полковника

КОСТІНСЬКОГО Сергія Вікторовича — полковника

КОЦЕРУБУ Івана Дмитровича — майора

ЛОЩИЛІНА Олексія Івановича — старшого лейтенанта

МУСАКІВСЬКОГО Олександра Вікторовича — майстер-сержанта

НАГІРНОГО Анатолія Володимировича — підполковника

ОЛЕКСЮКА Дмитра Михайловича — майора

РЕХТЕТУ Віталія Сергійовича — штаб-сержанта

ФРАНЧУКА Дениса Валерійовича — майора

ЧИЧАНОВСЬКОГО Олега Володимировича — полковника

ЯЦЮКА Анатолія Анатолійовича — старшого лейтенанта

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

БАЙДИЧА Андрія Олександровича — полковника

БАРАНКЕВИЧА Віталія Васильовича — підполковника

БУДАНОВА Миколу Павловича — підполковника юстиції

ГАЙДАЯ Руслана Павловича — полковника

ГРИБАЧОВА Олександра Геннадійовича — майора

ДАВИДЕНКА Олега Валерійовича — майора

ЖУКА Олександра Володимировича — майора

КАЗМІРУКА Костянтина Антоновича — полковника

КРУШЕЛЬНИЦЬКОГО Віталія Миколайовича — підполковника

МАРТИНЮКА Олександра Сергійовича — підполковника

ПАНЧУКА Ігоря Ігоровича — майора

ЧУБАКОВА Володимира Володимировича — полковника

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

АЛЬОШКІНА Олега Олексійовича (посмертно) — сержанта

БЕХА Віталія Степановича — лейтенанта

БІЛЕЦЬКОГО Альвіана Андрійовича — старшого сержанта

БОГДАНА Олександра Сергійовича (посмертно) — старшого майстер-сержанта

БРИНЯ Петра Миколайовича — штаб-сержанта

БУКЕЛЯ Миколу Михайловича — головного сержанта

ВИХІВСЬКОГО Василя Васильовича — старшого сержанта

ВІННІКА Євгенія Андрійовича (посмертно) — головного сержанта

ВЛАСЕНКА Олександра Сергійовича (посмертно) — старшого майстер-сержанта

ВОЛОШИНА Олександра Олександровича — старшого сержанта

ДЯКУНА Володимира Івановича — старшого солдата

ЄВСТРАТЕНКА Григорія Олександровича (посмертно) — майстер-сержанта

КОЗІКА Сергія Андрійовича — сержанта

КОПРОВСЬКОГО Олександра Григоровича — сержанта

КУЧЕРЕНКА Олексія В’ячеславовича — штаб-сержанта

МІНЕСКА Дмитра Володимировича — старшого лейтенанта

МОЗГАЛЬСЬКОГО Дмитра Васильовича — старшого сержанта

НЕДОБЄГУ Владислава Анатолійовича — старшого лейтенанта

НЕЩЕРЕТА Віталія Сергійовича — головного сержанта

ПЯСЕЦЬКОГО Владислава Костянтиновича — майора

СОБОЛЄВА Сергія Михайловича — майстер-сержанта

ШКРЯБІНА Олексія Тимуровича — старшого сержанта.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

7 вересня 2022 року

Опубліковано у Захист і підтримка України | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.