№ 258 газети «Світ-інфо»

У світ вийшов 258-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо».

Газета продовжує хроніку війни, що друкується вже другий рік.

Як завжди, в газеті значне місце займають теми історії. Про це статті «В Києві нарешті знесли Щорса. Ким він був, які його «заслуги» та як він воював проти України?», «Юрій Шевельов: «Три страшні вороги українського відродження», «Війна, яка нічого не навчила московитів», «Загинув у бою біля Андріївської церкви в Києві».

В номері широко представлена публіцистика на актуальні теми. Це інтерв`ю відомого політика Володимира Огризка «Путін не може здати назад . Для нього це означатиме кінець політичного, а можливо і фізичного існування», статті – Михайла Дубинянського «Рік крові, поту і сліз», Павла Казаріна «Димова завіса. Що не так із російською культурою?»

Традиційно є кілька сторінок з історії Чернігівщини. Це, зокрема, «Батурин – гетьманська столиця» (цей просвітницький проект газета і Національним заповідник «Гетьманська столиця» спільно ведуть уже понад 7 років). Також сторінка Чернігівського музею Михайла Коцюбинського.

В номері – літературно-мистецька панорама. На сторінці «Літературна Чернігівщина» представляють свої вірші поетеси з Прилук Ніна Горбань, Ніна Ткаченко, Світлана Коробова, а також чернігівський поет Микола Будлянський, з його новою книжкою «На рушниках натомлених вітрів».

Друкуються матеріали про події в області, Україні і світі, панорама планети.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.