№ 260 «Світ-інфо»

У світ вийшов 260-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо»

Газета продовжує хроніку війни, що друкується вже другий рік.

Як завжди, в газеті значне місце займають теми історії. Про це статті «З імперією нам не по дорозі», «Як Московія захоплювала литовський Путивль, який тепер український», «Представник розвідки УНР у Франції: генерал Олександр Удовиченко», «Театр комуністичних карабасів», «52 роки тому радянський КДБ розпочав операцію «Блок» – найбільшу репресивну акцію проти українських дисидентів».

«Батьківська хата» нашої України в Америці» – це публікація постійної авторки газети Валентини Шемчук зі США, про великий просвітницький проєкт українців Америки.

Традиційно є кілька сторінок з історії Чернігівщини. Це, зокрема, «Батурин – гетьманська столиця» (цей просвітницький проект газета і Національним заповідник «Гетьманська столиця» спільно ведуть уже понад 7 років). Також сторінка Чернігівського музею Михайла Коцюбинського.

В номері – літературно-мистецька панорама. Це розповідь про концерти в обласному філармонійному центрі. Друкують свої вірші поети з Прилук Ніна Ткаченко, Євген Постульга, чернігівський поет Микола Будлянський. Також публікація про представлення у Прилуках другої спільної книжки поезій Світлани Коробової з Прилук та прози редактора газет «Світ-інфо» і «Струна» Петра Антоненка «Магія зимової весни».

Подано інші матеріали про події в області, Україні і світі.

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.