№9 (213) газети «Отчий поріг»

У світ вийшов №9 (213) газети «Отчий поріг».

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до №9 (213) газети «Отчий поріг»

 1. Анатолій Пінчук коментує:

  Знову наш головний редактор, в минулому комуніст-функціонер, директор Бюро пропаганди художньої літератури у НСПУ, продовжує нищити нашу газету.
  В порушення діючого ЗАКОНУ УКРАЇНИ про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/317-19 на стор. 8 розмістив хвалебну статтю про колишнього 1-го секретаря Чернігівського обкому компартії.
  А в ЗАКОНІ сказано, що: «Інформаційні агентства не мають права у своїх матеріалах пропагувати комуністичний та/або націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарні режими та їхню символіку», а порушення цього ЗАКОНУ «…є підставою для відмови в реєстрації та/або припинення випуску друкованого засобу масової інформації.»
  А далі згадується про: «…обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією майна або без такої.
  Ті самі дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, –
  караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої».
  То допоки буде продовжуватись цей «главврєд»?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.