У обласній раді відбулася зустріч з матерями, батьками та дружинами загиблих захисників України

Напередодні Дня вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в обласній раді відбулася щемна і зворушлива зустріч із представниками ГО «Єдина родина Чернігівщини» та КУ «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради.

На жаль, за п’ять років російсько-українська війна на Сході забрала життя вже 172-х кращих синів Чернігівщини, які поховані на території області.

Із самого початку військових дій на сході депутатському корпусу обласної ради спільно з облдержадміністрацією та громадськістю вдалося реалізувати немало ініціатив і заходів, покликаних забезпечити належне матеріально-технічне оснащення військових підрозділів, які дислокуються на Чернігівщині, надання соціального захисту та підтримки учасникам АТО/ООС, членам їх сімей і бійцям-добровольцям.

Проте усі ми прекрасно розуміємо, що жодні компенсації та пільги не зможуть зменшити біль та страждання від втрати близьких і рідних. І мабуть найважче випробування, яке може випасти на долю батьків, коли не можеш обійняти рідну дитини, бо її життя обірвалося на війні. І все, що залишається, лише вдивлятися у найрідніше обличчя на світлинах, меморіальній стелі чи обеліску, тихо втираючи сльози.

Низько вклоняюся та щиро дякую родинам наших полеглих героїв за те, що біда їх не зламала, а згуртувала у міцну і дружну Єдину родину, яка не тільки стала осередком моральної підтримки, душевної розради та розуміння, а й допомогла пережити важку втрату та віднайти у собі сили жити далі.

Організовуючи цей захід, хотілося перш за все почути, чим сьогодні живуть та що найбільше хвилює матерів і батьків наших героїв, які результати роботи та перші досягнення обласного центру комплексної реабілітації і обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих і визначити, що конкретно Чернігівська обласна рада може зробити для того, аби допомогти землякам, в життя яких увірвалась жорстока війна. І ми досягли цієї мети, визначивши алгоритм та напрями подальшої співпраці.

У день Успіння Пресвятої Богородиці, що здавна була для українців заступницею і помічницею, до якої завжди зверталися зі своїми скорботами, бажаю усім Божого благословення, віри і надії у мирне та щасливе майбутнє.

Ігор ВДОВЕНКО

Читати також:

Президент започаткував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №621/2019 

Ігор Вдовенко зустрівся з матерями, батьками та дружинами загиблих захисників України

 

Опубліковано у Вшанування пам'яті, Герої не вмирають, На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.