Бажана екскурсія до столиці

Поточні весняні шкільні канікули вчителі Великоустівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та учні літературно-краєзнавчого гуртка школи розпочали з екскурсії до столиці України в рамках запланованих заходів Сосницького відділення на поточний рік.

Раннього ранку 24 березня, хоч й не дуже відіслані, але в бадьорому настрої, всі екскурсанти дружно збиралися в призначених місцях у селах Бутівка, Велике Устя та Долинське. Кілька годин їзди комфортабельним автобусом пролетіли дуже швидко.

Близько дев’ятої години ранку на в’їзді до Києва нас зустрів заступник голови Чернігівського земляцтва, голова його Сосницького відділення Олексій Орєхович, який за нашим одностайним бажання запропонував нам відвідати ряд музейних закладів столиці.

Однак, першим, куди ми завітали, був Міжнародний виставковий центр на Броварському проспекті столиці, де знаходиться офіс Чернігівського земляцтва в Києві. Там Олексій Федорович передав від земляцтва чимало книг для поповнення книжкового фонду нашої шкільної бібліотеки.

C9AC5D9B

Завдячуючи чіткій організації, нам за день вдалося побувати: в Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва (ЦДАМЛМ) України); в Національному заповіднику «Софія Київська»; на Національній кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка, де є чудовий музей; на Байковому кладовищі, де поховані батьки нашого геніального земляка; в Музеї історії війни 1941-1945 років; в Національному Києво – Печерському історико – культурному заповіднику; на вулиці Інститутській, де кожен може вклонитися Героям Небесної сотні.

C93B3CF1

Стомлені, але задоволені отриманими враженнями, пізнього вечора того ж дня ми повернулися додому.

Валентина МОВЧАН, Сосницьке відділення

Фото Олексія ОРЄХОВИЧА

Опубліковано у У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.