Безкорисно турбується про людей і справу

Сьогодні ювілей у чудової жінки – Ніни Дмитрівни Грицай.

На сторінці привітань з ювілеями листопадового числа земляцького часопису «Отчий поріг» про цю подію є скромна згадка:

«ГРИЦАЙ Ніна Дмитрівна – 80 ­річчя. Народилася 5 листопада 1939 року в м. Луганськ, працювала у Сосницькому районі. Була заступником начальника відділу соціально-правового захисту і економічних питань апарату Федерації профспілкових організацій Чернігівської області».

Більш детальну інформацію про життєвий шлях Ніни Дмитрівни земляки можуть знайти на сайті в моїй публікації від 3 листопада 2015 року «Надійний помічник у починах земляцтва». До речі, за останні чотири роки її відношення до вирішення згаданих у публікації проблем залишилося незмінним. Вона зберігає стабільну активність у громадській роботі.

У грудні поточного року виповниться півстоліття з дня нашого першого знайомства. Маю один висновок: Ніна Грицай безкорисно турбується про людей і справу.

Завжди і сьогодні бажаю Ніні Дмитрівні довгих років життя та міцного здоров’я!

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Безкорисно турбується про людей і справу

  1. Людмила Коваленко коментує:

    Шановна Ніна Дмитрівна! Прийміть найщиріші вітання з Вашим ювілеєм. За роком рік життя невпинно лине, дарує весен веселковий час. У цю прекрасну ювілейну днину вітання щирі Ви прийміть від нас. Хай доля шле добро і щастя, міцне здоров’я, море благ земних, а щедрі дні, мов рушники квітчасті, нехай ще довго стеляться до ніг.

  2. Василь Кочубко коментує:

    Шановна Нiна Дмитрiвна! Мiцного здоров’я i довголiття Вам бажаю! Вашi добрi справи нiколи не забуваються, я i своiм дiтям про них розповiдаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.