«Білий» бізнес має розвиватися, а не витрачати час та зусилля на висмикування палиць з коліс

Друга зустріч бізнесу та податківців в ОВА завершилася фіксуванням проблемних питань письмово. Адже, на жаль, відповідати усно було нікому. В.о. начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Юрій Твердохліб на лікарняному. Представляти Головне управління офіційно нікого не делегував.

Втім свої думки щодо ситуації присутні все ж висловили.

«Білий» бізнес має розвиватися, а не витрачати час та зусилля на висмикування палиць з коліс, – наголосив начальник ОВА. – У залі бачу сумлінних платників податків, які роками, а то й десятками років розвивали економіку регіону, а в час повномасштабного вторгнення віддали всі можливі ресурси. Тож зараз мені особливо неприємно усвідомлювати, що такому бізнесу штучно утруднюють роботу».

У свою чергу підприємці навели конкретні приклади ситуацій, які вважають перешкоджанням їх діяльності з боку Головного управління ДПС у Чернігівській області. Мова як і про блокування податкових накладних загалом, так і запит на документи, який нічим не регламентується.

«Це наша друга мирна зустріч. І мабуть, остання», – акцентував голова правління ПрАТ «Насіння Чернігівщини» Сергій Берестовий. – «Нікому з нас, особливо у цей час, не хочеться розпалювати конфліктів. Адже всі розуміють, хто наш головний ворог. Однак, залишати так ситуацію з відвертим тиском на бізнес, що нагадує часи 90-х, не можна».

І начальник ОВА В’ячеслав Чаус, і президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов запевнили присутніх у своїй зацікавленості вирішення проблемних питань.

До слова, зауваження підприємців все ж дійдуть до адресата: їх передадуть у письмовому вигляді до Головного управління ДПС України в області.

За повідомленням Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.