Борзнянське відділення — робота в 2 кварталі 2013

Борзнянським відділенням Товариства «Чернігівське земляцтво» у  м. Києві в 2 кварталі 2013 року були здійснені такі доброчинні заходи:

image00105 квітня 2013 року земляки Борзнянського відділення в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва на території  Києво-Печерської Лаври взяли участь у презентації книги-альбому «Український килим. Мистецька династія Саєнків». 

image0029 травня  2013 року взяли участь у святкуванні 68 річниці Дня Перемоги. Надана матеріальна допомога ветеранам ВВ війни с. Носелівка Борзнянського району, а саме: Туруті Григорію Якимовичу, Харченку Василю Архиповичу, Степанцю Олексію Сергійовичу, Донченку Івану    Єпіфановичу та Згоннику Дмитру Микитовичу  у розмірі 500 гривень.

image00310 травня в с. Шаповалівка Борзнянського району взяли участь  у святкуванні 75 річчя Шаповалівській середній школі. Подаровано школі  земляками відділення ікона Божої Матері, книги та монітор до комп’ютера.

18 травня  в Національному музеї народної архітектури та побуту “Музей просто неба в Пирогові” члени Борзнянського відділення прибрали приміщення чернігівського будинку: помили вікна, підлогу, випрасували тюль  та виконали  ряд інших робіт із благоустрою світлиці.

28 червня в художньо-меморіальному музеї «Садиба народного художника України Олександра Саєнка» м. Борзна за участю земляків відділення пройшла презентація   книги-альбому «Український килим.  Мистецька династія Саєнків».

У книзі-альбомі представлено колекцію килимів та гобеленів відомої мистецької династії: Олександра і Ніни Саєнків та Лесі Майданець-Саєнко.

Презентація книги-альбому відбулась у дружній, теплій та щирій атмосфері. Від побаченого всі отримали справжню естетичну насолоду.

image004

Проводилась індивідуальна робота з земляками Борзнянського відділення, що проживають в м. Києві, і які можуть влитися до земляцького гурту Товариства.

Голова Борзнянського відділення                                                 В.Леміш

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Борзнянське відділення — робота в 2 кварталі 2013

  1. Микола коментує:

    Прекрасно! Молодці! Спасибі! Успіхів Вам!!!

  2. Тетяна коментує:

    Дуже приємно спостерігати за цікавою робою Борзнянського земляцтва. Велику справу ви робите, ознайомлюючи всіх, з життям та творчістю талановитих людей. Відчувається свіжий подих відродження патріотизму. Успіхів вам і шани!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.