Віктор Ткаченко вручив Леоніду Кравчуку найвищу нагороду Ради земляцтв

23-го липня о відбулася зустріч з першим Президентом України, Героєм України, Президентом МГО «Рівненське земляцтво» Л.М. Кравчуком. На зустрічі були присутні керівники земляцтв України і члени правління МГО «Рівненське земляцтво». Із вступним словом до присутніх звернувся голова Рівненського земляцтва професор Якимчук Микола Андрійович. Він відзначив необхідність в подальшому розвивати земляцький рух для консолідації регіонів України. Запросив до слова Президента України Л.М. Кравчука.

Леонід Макарович підтримує програму і розділяє діяльність земляцьких організацій. Вважає, що головні зусилля земляцтва мають скерувати на обʼєднання всього українського народу без поділу на західних і східних, на створення в Україні здорового громадянського суспільства.  Леонід Макарович  з глибоким болем відзначив діяльність окремих народних депутатів, політичної еліти, яка своїми діями і висловлюваннями дискредитує українську державу, принижує її народ, паплюжить історичне минуле. Далі на запитання керівників земляцтв щодо формування основних положень Конституції України Леонід Макарович, як голова Конституційної асамблеї, доповів, що основну роботу з підготовки змін до Конституції мають завершити до середини 2014 року і перейти до процедури погодження її з українським народом через референдум та експертизу у міжнародних аналітичних організаціях. Наголосив, що нової Конституції України не буде, готуються зміни та доповнення до діючої.

За рішенням загальних зборів «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» голова Асоціації Віктор Вікторович  Ткаченко вручив Леоніду Макаровичу найвищу нагороду Асоціації.

Земляцтво-координатор, яке в даний час презентує свою роботу − МГО «Рівненське земляцтво», представило план діяльності на період координаторства, який передбачає в ньому участь всіх земляцьких організацій.

Як це відбувалось, дивіться на наших світлинах.

Zemljactva_Prezydent Ukraine Kravchuk L M 074

Zemljactva_Prezydent Ukraine Kravchuk L M 010DSC_1159DSC_1152DSC_1139DSC_1135DSC_1130

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.