«Деснянка» урочисто відкрила табірну зміну

Урочисте відкриття табірної зміни в «Деснянці», яке відбулося 4 липня, зібрало біля головного корпусу закладу юних відпочивальників, батьків та гостей свята. 

Цьогоріч табір приймає на оздоровлення та відпочинок дітей з Куликівського району, інших районів Чернігівщини, міста Києва та Київської області.

Персонал закладу та районна влада заздалегідь подбали про належну підготовку табору до роботи, про те, щоб відпочивальники почувалися тут комфортно і затишно.

Заклад розташований у лісовій місцевості на узбережжі річки Десна в селі Салтикова Дівиця Куликівського району Чернігівської області. Його територія займає 5 га. До послуг відпочиваючих два двоповерхових корпуси з усіма зручностями та дев’ять окремих будиночків. Всі житлові приміщення укомплектовані меблями. Табір має достатнє технічне оснащення та спортивне знаряддя для забезпечення повноцінного оздоровлення і відпочинку дітей.

Оздоровча зміна триває 14, 18 або 21 день. Максимальна завантаженість зміни 250 чоловік. 1 день перебування в дитячому закладі коштує 220 гривень

Одним із важливих компонентів оздоровчого процесу у таборі є вітамінізоване, повноцінне 5-ти разове харчування на основі екологічно чистих продуктів.

У цьому році  «Деснянка» планує включити у програму оздоровлення та відпочинку співпрацю з районним центром позашкільної освіти: одноденні водні походи на байдарках по річці Десна, майстер-класи по декоративно-ужитковому мистецтву, тренінги із психологом.

Також до уваги дітей цікава та різноманітна відпочинкова програма: спортивні змагання, мистецькі конкурси, розважальні програми, дискотеки, традиційне свято Нептуна. У таборі працюватимуть тематичні загони: «мовна школа», спортивний загін та  загін «Лідер» (лідери шкільного самоврядування) та загін естетичного виховання. Участь у мовній школі допоможе дітям у комфортних умовах відпочинку оволодіти навичками вільного та активного спілкування англійською мовою.

Відкрила урочистості старша вожата табору Юлія Скрибка, яка побажала усім веселої і цікавої табірної зміни. Командири семи загонів відрапортували старшій вожатій про готовність до урочистого відкриття зміни.

Оскільки цьогорічна табірна зміна проходить під гаслом національно-патріотичного виховання, то і назви загонів юні відпочивальники обрали відповідні: «Соколи», «Цвіт нації», «Сіверяни», «Файна Юкрайна», «Сонечко України», «Українське оба-на!». Англомовний загін обрав собі назву «Travelers» («Подорожувальники»). Кожен загін презентував свій девіз, речівку та пісню.

Разом із старшою вожатою відпочивальники урочисто проголосили клятву учасників літньої табірної зміни 2017 року в «Деснянці». Юлія Скрибка провела церемонію посвяти в. о. директора табору, вожатих та інших працівників, вдягнувши кожному сині і жовті галстуки. Дорослі також проголосили символічну клятву.

Під супровід Державного Гімну України командири загонів підняли в небо над табором Державний Прапор України. Багатоголосий хор відпочивальників і вожатих виконав Гімн «Деснянки». Табірну зміну офіційно відкрили.

Виконувачка обов’язків директора табору Катерина Гавриленко, гості свята: голова районної ради Наталія Халімон та завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Лідія Чобітько привітали усіх з відкриттям табірної зміни, побажали дітям цікавого і змістовного відпочинку, гарної сонячної погоди, а персоналу закладу – натхненної роботи.

По завершенні офіційної частини на учасників свята чекав цікавий концерт, підготовлений силами самих відпочивальників. Вони яскраво продемонстрували, що цього літа в «Деснянці» зібралася талановита та креативна юнь. Глядачі концерту отримали справжню естетичну насолоду від сучасних українських пісень, акробатичних етюдів та різноманітних за стилем хореографічних композицій.

 

За матеріалами сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Куликівської райдержадміністрації

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.