Онлайн – опитування триває

З метою широкого залучення громадськості Чернігівщини до визначення осіб для присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області» на веб-порталі «Головна — Чернігівська обласна рада. Новий офіційний веб-портал» до 1 вересня 2017 року триває онлайн – опитування.  

Із біографічними даними та досягненнями кандидатів на почесне звання можна ознайомитись за посиланням:

Дєдов Борис Степанович

Іванов Дмитро Йосипович

Корж Віталій Терентійович

Мельничук Валентин Васильович

Панько Микола Леонідович

Ткаченко Віктор Вікторович

Крім того, про кандидатів є багато інформації на різних сайтах, у Вікіпедії за посиланням:

Дєдов Борис Степанович

Іванов Дмитро Йосипович

Корж Віталій Терентійович

Мельничук Валентин Васильович

Панько Микола Леонідович

Ткаченко Віктор Вікторович

Серед кандидатів на це високе звання троє з них входять до складу столичного Чернігівського земляцтва:

-Віталій Корж (впродовж кількох років був заступником керівника Куликівського відділення);

-Валентин Мельничук (член Ради);

-Віктор Ткаченко (голова Ради з 1999 року).

За позначкою Віктор Ткаченко на сайті земляцтва є публікації з посиланнями на Віктора Вікторовича.

Голосувати можна тут:

https://chor.gov.ua/mediateka/opituvannya/3-golosuemo-za-pochesnogo-gromadyanina-oblasti-2017

І робити тільки один голос кожну(і) 24 годин(у/и).

Відповідно до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області» звання «Почесний громадянин Чернігівської області» є вищою відзнакою територіальної громади Чернігівщини громадянам, які мають видатні заслуги, зробили вагомий внесок у розвиток Чернігівської області, її економіку, науку, освіту, охорону здоров’я, культуру, мистецтво, спорт, виявили відвагу при порятунку життя людей та мужність при виконанні військового обов’язку і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, за багаторічну активну господарську, благодійну, просвітницьку, громадську й іншу діяльність, що сприяла підвищенню ролі та авторитету регіону в Україні і на міжнародній арені.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 коментарі до Онлайн – опитування триває

 1. Алла Поплавська коментує:

  Ткаченко Віктор Вікторович дійсно достойний представник і впродовж багатьох років безсмінний голова Чернігівського земляцтва в місті Києві

 2. Євген Клименко коментує:

  Шановні земляки!
  На жаль, наша “рідна” влада до цього часу вважає свій народ дурнями.За три дні до завершення голосування за кандидатів на звання “Почесний громадянин Чернігівської області” лідирував Віктор Ткаченко, який набрав 27430 голосів, на другому місті був перший заступник голови обласної ради, який назбирав 14520 голосів. А за останні два дні він “наколядував” більше 19 тисяч голосів. Колядував цілодобово-за останню ніч вдалося назбирати аж 4300 голосів. Зрозуміло, що досягти такого результату без кишенькового серверу не можливо. Ганьба!!!
  Скасувати ганебне голосування! Не такий нам потрібен Почесний громадянин!
  За що поклали на Майдані своє життя наші Герої? За що???

 3. Олександр Нараєвський коментує:

  Славна чернігівська громадо! Не можливо без обурення сприймати той нахабний глум, що його чинять можновладці будь-якого рівня! Всі вони, підкреслюю – ВСІ- просто клерки, але клерки без сорому та совісті, які звикли з задоволенням лизати одне відоме місце у будь- кого старшого і по-собачому, віддано, виконувати всі його забаганки і “рекомендації”. На мій погляд, перший заступник голови Чернігівської облради Валентин Мельничук є яскравим прикладом такого клерка і ницої, безпринципної людини, що доводить його вчинок з набором 4300 голосів за одну ніч. Порядна людина так не вчинила б. Але наш “херой” дуже вже звик до владних крісел і коридорів влади, до можливості відчувати себе якимось “особливим”, а не пересічним громадянином. Звик плювати на закон, на порядність, на людей, яких, виходячи з останнього його вчинку, він абсолютно зневажає, бо дуже вже нахабно зфальшував голоси на свою користь. Якби він був порядною людиною, то просто зняв би свою кандидатуру та й годі. Але поняття “порядність” для людей на кшталт Мельничука не існує, на жаль.
  Якщо порівняти життєвий шлях Віктора Ткаченка і Валентина Мельничука, то стане абсолютно очевидно, хто дійсно заслуговує звання почесного громадянина Чернігівської області, хто реально працював на благо малої батьківщини, а хто просто протирав штани в кабінетах, звітуючи переможними, але брехливими реляціями, про “успіхи”, здобуті під його “мудрим” керівництвмом. Цілком зрозуміло, що на це звання заслуговує, без всілякого сумніву, Віктор Вікторович Ткаченко, який, на відміну від Мельничука, є порядною, шановною та шанованою людиною, знаною на Чернігівщині не за посадою, а за його справами. Він не за посадою, а за покликом серця вболіває за рідний край, де народився і якому присвятив все своє життя, свої організаторські здібності та дійсно звитяжну діяльність. А Мельничук нехай “фінтить” на Житомирщині. Може, там його земляки і не зреагують на моральну нечистоплотність свого земляка, який є “гідним” представником нинішньої влади.
  Давайте одностайно підтримаємо заклик Євгена Клименка про скасування цього ганебного голосування! Слава Україні!

 4. Володимир Лузан коментує:

  Навіщо було гратися, якщо результата був відомий заздалегідь? Тільки непорядна людини може так зробити. А значить вона не може стати Почесним громадянином. Інакше – це плювок нам усім – чернігівцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.