До ювілею Пантелеймона Куліша

Не тільки творчо ми готуємося до відзначення 200-річчя від дня народження Пантелеймона Олександровича Куліша.

Нашим департаментом продовжується робота з підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження українського письменника, перекладача, історика, фольклориста, громадського діяча, визначної постаті національної культури Пантелеймона Куліша.

Наразі активно ведуться ремонтні роботи. Вже здійснено реставрацію альтанки, в якій любили відпочивати родина Кулішів, Леонід Глібов, Марко Вовчок, Тарас Шевченко та Іван Пулюй. На фінішній прямій капітальний ремонт покрівлі та приміщень головного будинку. Також триває робота з проведення реекспозиції залів музею-заповідника.

Нагадуємо, що святкування відбудеться 9 серпня 2019 року на території Обласного історико-меморіального музею-заповідника Пантелеймона Куліша «Ганнина Пустинь» (село Оленівка, Борзнянський район).

Запрошуємо відвідати родовий маєток родини Кулішів і віддати шану видатним українським діячам культури.

Олександр ЛЕВОЧКО, директор департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Опубліковано у Видатні земляки, На Чернігівщині, Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.