Добре виступив депутат Чернігівської облради

На останній сесії обласної ради поточного скликання, що проходила в день народження Олександра Петровича Довженка, її депутати так і не проголосували за найменування кінотеатру імені Щорса іменем Довженка.

На сесії добре виступив депутат, головний лікар обласної дитячої лікарні Олександр Панасович Карета, до якого, на жаль, так і не дослухались депутати, а «Чернігівський формат» 13 вересня в публікації «Чому вони й досі не люблять Олександра Довженка?» розмістив його виступ.

KOP 10092015

Особисто переконаний на 100% в тому, що якби Олександр Панасович у 2009 році на наше переконливе прохання зробив своє депутатське звернення до тодішнього голови Чернігівської облдержадміністрації, який впродовж кількох місяців не підписував відповідного клопотання щодо присвоєння Олександру Довженку посмертно звання Герой України, тримаючи у своєму кабінеті готову нагородну справу аж до переобрання президента, а потім на додачу, щоб ще й виступив на сесії обласної ради тодішнього скликання, керівництво якої відмахнулося від розгляду питання з цього приводу, то й 10 вересня 2015 року депутати облради вже нинішнього скликання зовсім по-іншому розглядали би таке, на перший погляд просте, питання. … І пам’ятник давно би стояв у Чернігові неподалік кінотеатру, що зараз чекає на зміну імені. … І на 10 вересня цього року не призначали би проведення сесії облради.

Однак, незважаючи на свідому «нерішучість» Олександра Карети в 2009 році, щиро вдячний йому за виступ на сесії облради 10 вересня, за його сучасну позицію. І байдуже, що вона напередодні виборів до місцевих рад.

Хочу також наголосити на тому, що вирішуючи питання щодо вшанування пам’яті Олександра Довженка таким чином, як це робиться на Чернігівщині, більш відомій у світі завдячуючи Олександру Петровичу, особи, яким випала доля це робити, не Довженка не люблять, а перш за все самих себе.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.