Добрий приклад для інших сільських громад

Авдіївські депутати сьогодні, 13 лютого, прийняли радикальне рішення – картопляний край приєднується до Сосницької ОТГ. З врахуванням побажань виборців своїх виборчих округів, одинадцять депутатів сільської ради з чотирнадцяти проголосували за своє сучасне та майбутнє з Сосниччиною.

І це доленосне рішення є справедливим. Адже Сосниця без Авдіївки та Шаболтасівки, як батько й мати без своїх дітей.

Слава та звитяга не одного покоління трударів цих сіл формувалася саме на теренах Сосниччини. Згадаємо деяких з них: Григорій Єрмолайович Адамчик – учасник Другої світової війни, володар бойових і трудових орденів, голова Понорницького райвиконкому у 50-ті роки минулого століття, керівник колгоспу «Прогрес» впродовж майже трьох десятиліть; Семен Юхимович Куліш – заступник і голова авдіївського колгоспу впродовж багатьох років; Микола Іванович Волошко – передовий механізатор району та області  і великий працелюб; почесні громадяни Сосниччини Григорій Іванович Лазаренко і Олексій Федорович Орєхович.

Цей перелік можна продовжувати. Ми знаємо всіх, хто робив добрі справи на цій землі, в соціальній сфері: освіті, культурі, медицині. Всі ми прагнемо бути в єдиній сім’ї, як адміністративно-теріторальної одиниці так і України в цілому.

Слава Україні!

Василь ВОЛОШКО, депутат Сосницької районної ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Добрий приклад для інших сільських громад

 1. Сергій Ковтун коментує:

  Не згаданий у даній публікації, відомий журналіст, письменник і громадський діяч, головний редактор Всеукраїнського незалежного медійного простору «Сіверщина», авдіївець Василь Чепурний цій вчорашній події сьогодні присвятив свою публікацію:
  «Авдіївка буде із Сосницею
  А також і Шаболтасівка – бо коли б Авдіївка проголосувала за приєднання до Понорницької ОТГ, шаболтасівцям довелося б також туди йти – адже Авдіївка відрізала собою Шаболтасівку від меж Сосницької ОТГ (Хлоп’яники ще раніше висловились за Сосницю).
  11 авдіївських депутатів з 14 проголосували за приєднання до Сосницької ОТГ. Я лишаюсь при думці, що Авдіївка могла створити свою власну ОТГ, але, як розповіли мені у Центрі розвитку місцевого самоврядування, всі навколишні села не захотіли приєднуватися до Авдіївки. Правильно – я б на їх місці теж не хотів, знаючи як авдіївські керівники вирубують безконтрольний так званий колгоспний ліс та як Сосницька районна рада при потуранні авдіївців закрила лікарню.
  Тож тепер – до Сосниці є кращим варіантом. Прихильники Понорницької ОТГ з якогось дива перекривали трасу біля школи і дивним чином 🙂 вони всі виявилися працівниками одного фермерського господарства…
  Сподіваюся, що молоді керівники Сосницької ОТГ відкриють в Авдіївці лікарську амбулаторію, допоможуть розв’язати дурнуватий конфлікт авдіївських начальників з лікарем. Сподіваюся, що в Авдіївці буде «швидка допомога». Що йтимуть ремонти доріг і освітлення вулиць. Що буде покладено початок розробці авдіївського болота без оглядки на інтереси двох начальників. Що буде залучено спеціалістів для відновлення природно – екологічного балансу (висихання Панського та Заводського ставків, Авраменкової).
  І головне – сподіваюся, що сосницькі керівники трохи пооббивають непомірні апетити деяких авдіївських божків, що все гребуть на шкоду селу… Звісно, якщо при цьому авдіївці не тільки про свою картоплю думатимуть».
  Детальніше читайте за посиланням: https://siver.com.ua/news/avdijivka_bude_iz_sosniceju/2020-02-14-25318?fbclid=IwAR1OGgy-vz9JYyiIE3vIaZ3o7osRO54gjsEYvcGy0tqn53zkYJuyczSCf9g

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.