Дорога до серця

Сучасні діти переобтяжені зайвою інформацією, набридливою музикою, постійно присутніми різноманітними гаджетами. Нинішнього нелегкого часу дуже важко достукатися до трепетного дитячого серця, допомогти йому у визначенні чорного і білого, правди і кривди. Повернення до наших коренів, нашої історії, до людей праці допомагає краще зрозуміти світ та своє місце в ньому.

2075561

У вихованні молодого покоління не можна йти прямолінійним шляхом, бо готова інформація втрачає свою цінність. Саме для цього існують подорожі, екскурсії. А особливо приємно, коли зустрічаєш людей, які відгукуються на прохання допомогти транспортом, щоб здійснити таку поїздку.

2075560

Учні нашої школи здійснили дві цікаві поїздки: в село Піски, де відвідали Пісківський історико-меморіальний музей Павла Тичини, та оглянули комплекс ТОВ «Земля і Воля». У музеї школярам запам’яталися будинок, речі, що належали поету, книги, картини, надзвичайно цікава екскурсія проведена досвідченим екскурсоводом. Не оминули увагою і Пісківський історико-краєзнавчий музей. Страшна історія села дуже вразила дітей, а виставлена в експозиції зброя викликала асоціації із сучасним станом нашої Батьківщини.

Цікавою була й поїздка до зерносушильного комплексу ТОВ «Земля і Воля». Дуже приємно, що при всій зайнятості роботою, дітям приділили увагу.

Тому учні та вчителі школи висловлюють щиру подяку людині, без якої ця поїздка не відбулася б – заступнику директора ТОВ «Земля і Воля» Олександру Швачачу. Дякуємо директору та екскурсоводу Пісківського історико-меморіального музею Павла Тичини Олександру Ониську, який провів екскурсію по комплексу, всім добрим людям, що зустрічались нам на шляху.

Наталія ЩЕТІНІНА, заступник директора Марковецької загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів з виховної роботи

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.