Елементарне про коронавірус

Новий NCP коронавірус може ніяк не виявляти себе протягом багатьох днів, так як ми можемо дізнатися, що заразилися? Після закінчення часу піднімається температура і / або з’являється кашель, якщо звернутися в лікарню в цей момент, то зазвичай близько 50% легенів вже вражені фіброзом, і це значить, що вже занадто пізно!

Тайванські експерти пропонують нам простий тест для самоперевірки на коронавірус, який ми можемо робити щоранку:

Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання не менше, ніж на 10 секунд. Якщо ви можете це зробити без того, щоб закашлятися, без почуття дискомфорту, спертості повітря або напруженості і т. д., це свідчить про те, що в легенях немає фіброзу та по суті означає, що інфекції немає.

У цей критичний час, будь ласка, перевіряйте себе щоранку в середовищі, де чисте повітря.

І ще одна серйозна, чудова порада від японських лікарів, які лікують випадки COVID-19: ви повинні постійно забезпечувати зволоження свого рота та горла, не даючи їм пересихати. Робіть кілька маленьких ковтків води хоча б кожні 15 хвилин. Чому? Навіть якщо вірус потрапить вам в рот … пиття води або інших рідин змиє його через стравохід у шлунок. І вже в животі … ваша шлункова кислота вб’є вірус. Якщо ви не будете пити достатню кількість води більш регулярно … вірус може проникнути крізь дихальні шляхи в легені, що дуже небезпечно.

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.