І про критичну ситуацію в райагролісгоспі не забули

Сьогодні, 12 березня, відбулась 26-а сесія Сосницької районної ради.

Пленарному засіданню передували засідання постійних комісій та Президії районної ради, на яких депутати узгодили проєкти порядку денного сесії та проєкти рішень.

На сесії заслухано звіт про виконання районного бюджету за підсумками 2019 року, внесено зміни до бюджету на 2020 рік.

Потім депутатам районної ради та запрошеним головою райдержадміністрації Олегом Максименком було представлено публічний звіт про підсумки роботи райдержадміністрації за 2019 рік та перспективи розвитку району в 2020 році.

В ході обговорення звіту особлива увага акцентувалась на проблемних питаннях, що виникають у ході медичної реформи, критичній ситуації в ДП «Сосницярайагролісгосп», функціонуванні закладів освіти в умовах нової реформи, дотриманні норм пожежної безпеки, тощо.

Керівники району та депутати прийшли до згоди в тому, що порушені проблеми та пошук шляхів їх вирішення стануть предметом більш детального аналізу на засіданні Колегії райдержадміністрації.

Під час пленарного засідання затверджено низку районних програм, внесено зміни до вже діючих програм з питань охорони здоров’я, книговидання місцевих авторів, підтримки громадських ветеранських організацій.

Окрім того прийнято ряд рішень з питань управління комунальними закладами та майном.

За інформацією виконавчого апарату Сосницької районної ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.