Газеті «Світ-інфо» – 12 років

Сьогодні, 11 лютого, виповнилося 12 років Чернігівській обласній газеті «Світ-інфо». Я є засновником, тобто власником, і редактором газети. Виходить кожні 2 тижні, на 16-ти сторінках. За класифікацією – загально-суспільне видання, тобто пише на різні теми. Вже 10-й рік є в передплаті, на території області, передплата йде безперервно, тобто в будь-який день ви можете в поштових відділеннях чи у листонош передплатити газету на наступний і подальші місяці. І на будь-яку адресу в області.

Дочірнім виданням її є ще одна моя обласна газета, літературно-мистецька «Струна». Її в передплаті нема, бо виходить не так часто, але за три з лишком роки вийшло вже 23 номери, на 16-ти сторінках. Теми літератури, мистецтва всі 12 років є і у «Світ-інфо». Обидві газети можна придбати у їх кореспондентському пункті – Чернігівському Культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (вул. Шевченка, 9). Також вони є в бібліотеках Чернігова і області.

З електронною версією газети можна також ознайомитися на сайті ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво», за що я вдячний голові Ради Віктору Ткаченку та його заступнику і головному редактору сайту Олексію Орєховичу.

Довго не буду розповідати. А просто зараз ставлю у Фейсбук запис ювілейного вечора в честь 10-річчя газети. Який пройшов у Чернігівській центральній міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського рівно 2 роки тому. Директоркою закладу, як і всієї міської бібліотечної системи, була Людмила Зіневич, яка відкриває свято.

Це була і розповідь про газету, і творчі виступи письменників, митців, читачів і авторів газети.. Ось посилання спершу на 1 частину вечора, потім на 2. Запис робив і створив відео мій колега, журналіст Сергій Кордик. Який всі роки, й по сьогодні, ставить на свої ресурси в Інтернеті кожен номер обох газет.

Дякую також всім іншим, хто причетний до виходу газети. Це читачі, передплатники, автори, поліграфісти обласного видавництва «Десна», Укрпошта, спонсори.

Частина 1:

Частина 2:

Петро АНТОНЕНКО

Опубліковано у ЗМІ | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.