Відтепер «Садибу родини Лизогубів» прикрашатиме нова експозиція

Кілька місяців тривала кропітка робота наукових співробітників Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського спільно з представниками Чернігівського та молодіжного відділень ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво». І ось на початку лютого цього року, у 9-й День народження музею, до Садиби родини Лизогубів привезено дві нові експозиції: стенди, присвячені взаємозв’язкам родини Лизогубів з гетьманами України, та генеалогічне дерево стародавнього славетного українського роду.

Над стендом про Лизогубів і гетьманство працювали спільно з науковими співробітниками Музею гетьманства, що у Києві. А матеріали для створення генеалогічного дерева люб’язно надав чернігівський історик і краєзнавець, уродженець Седнева, Ервін Міден.

За фінансового сприяння благодійників та меценатів, серед яких і наша земляцька молодь, стенди були візуально оформлені, надруковані та доставлені у садибу. І відтепер усіх гостей зустрічатиме нова виставкова композиція, яка окрім прекрасного естетичного оформлення, має ще й змістовне інформаційне забарвлення.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у На Чернігівщині, У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.