Гордість Любеча

13 жовтня Ріпкинське відділення привітало з 80-річчям нашого видатного земляка, освітянина та краєзнавця Анатолія Андрійовича Федорченка, котрий є гордістю Любеча.

В цей день, до ювіляра в Любеч прибула представницька делегація відділення в складі Володимира Федяя, Олександра Асадчего та Граба Сергія. Володимир Федяй від членів відділення зачитав віршоване вітання, в якому побажання міцного здоров’я, довголіття, заслуженої поваги та визнання, нових відкриттів і яскравих перемог. Від земляків Граб Сергій вручив ювіляру видання в трьох томах «Країна Моксель або Московія» та копію Любецької ікони божої матері, оригінал якої є в Любецкій церкві.

Ювіляра також привітали представники облдержадміністрації, ріпкинські спортсмени – школярі,  директор історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» Юрій Русанов, Олександр Ковале́нко  – професор, заслужений працівник народної освіти України, голова Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, директор Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені Олександра Лазаревського Чернігівського національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка.

Олександр ЛИТВИН

Опубліковано у Видатні земляки, Ювілеї | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.