Свято вдалося!…

13 жовтня відбулося святкове зібрання новосибірських українців (і не тільки), присвячене 30-річному ювілею Національно-культурної автономії українців міста Новосибірська. В фойє БК імені Максима Горького була досить велика виставка української вишивки, українських книжок, творів Тараса Шевченка, на стінах фотомонтажі – літопис з культурних заходів та окремо спорудження і відкриття пам’ятника Кобзарю.

Але головна подія відбувалася в залі. Гостей було більше 600 осіб, і, напевно, самими дорогими були гості з Томська, Мирослава Філіпова (Центр української культури «Джерело»), з Барнаула – Василь Цока, Валентина Ільїних та Дмитро Комаров (Українське земляцтво на Алтаї), а також з Омська Лідія Блізнова з онуком Грицьком (сімейний гурток по збереженню та плеканню української культури та мови «Збіжжя»). Сам їх приїзд на наше свято, щирі привітання та цінні подарунки – дуже багато вартують, та демонструють рівень нашої дружби!

Відвідав наше свято і Консул України в Новосибірську Олег Фіногенов.

Зі сцени звучали спогади ветеранів про історію створення української організації, зокрема, Микола Шаповаленко (він являється частим спонсором українських заходів), відеоролики на екрані демонстрували хроніку, а сім аматорських колективів – українські пісні та танці.

Прийшов привітати нас і заслужений артист РФ Володимир Огнєв. Звичайно, що самими бажаними для глядачів були наш вокальний ансамбль «Мрія» та ансамбль бандуристів «Дивоструни».

Були привітання від уряду Новосибірської області та мерії Новосибірська.

Однозначне задоволення всіх від свята говорить про те, що всі ці роки ми працювали не марно…

Володимир ПАВУК, голова Громадської організації «Місцева національно-культурна автономія українців міста Новосибірська»

Опубліковано у Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.